2020 12 23

Starto penkete žaidęs Ą.Tubelis surengė ryškų pasirodymą

Ąžuolas Tubelis pirmą kartą rungtynes pradėjo starto penkete, buvo arti dvigubo dublio, o jo atstovaujamas Arizonos universitetas namuose 70:64 įveikė Montanos „Grizzlies“ studentus.
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / „Scanpix“/AP nuotr.

Vienas talentingiausių Lietuvos krepšininkų 18-metis puolėjas Ąžuolas Tubelis buvo pastebimas abejose aikštelės pusėse.

Puolėjas ant parketo praleido 29 minutes, pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 1/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius (4 puolime), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus bei suklydo 2 kartus.

Lietuvio tritaškis iš aikštelės kampo, likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes, padidino Arizonos pranašumą iki 8 taškų.

Tai buvo šeštoji Arizonos universiteto pergalę per septynerias rungtynes.

Šioje dvikovoje registruotas nebuvo Ąžuolo brolis dvynys Tautvilas bei estas Kerras Kriisa.

Visa rungtynių apžvalga:

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant