Šiemet festivalis pasiūlys tris dienas trunkančią programą – pradedant nuo paskaitų, baigiant audringu užsienio svečių koncertu.
Smalsiesiems – paskaitos ir pamokos
Pirmąją festivalio dieną organizatoriai pakvies į Kauno ryšių ir istorijos muziejaus parodų salę. Čia išskirtinį instrumentą – dambrelį – pristatys ir juo groti pamokys menininkas Egidijus Darulis. Paskaitoje taip pat dalyvausianti grupės „Kūlgrinda“ muzikantė Žemyna Trinkūnaitė pasakos apie lietuviškas kankles. Kanklininkė žadėjo, kad atėjusieji įsitikins, jog liaudies muzikos instrumento galimybės neribotos: paskaitoje kanklėmis ji pagros ir tradicinių, ir šiuolaikiškai interpretuotų melodijų. Trečiasis paskaitos lektorius – svečias iš JAV Aras Biskis. Jis demonstruos Afrikos mušamuosius instrumentus, atskleis būgnijimo paslaptis, kurių išmoko iš Ganos, Togo ir Trinidado muzikantų. Koncerto pabaigoje visi trys atlikėjai dovanos bendrą koncertą.
Penktadienis – jaunimui
Penktadienį Ryšių istorijos muziejaus didžiojoje salėje vyks jaunimo grupių vakaras bei vakaronė. Jaunimo pamėgtos grupės „Ale va“ ir „Lygaudė“ savitai interpretuos folklorą. Pernai audringai festivalyje dalyvavę Česlovo Kriščiūno vadovaujami Kaišiadorių mokiniai atliks ir naujus, ir žiūrovų jau pamėgtus, vadovo aranžuotus kūrinius. Pirmą kartą festivalyje pasirodys jaunas ir gabus muzikantas Linas Pakėnas. Grupė „Brėkšta“ iš Zarasų, sėkmingai kopianti į didžiosios scenos aukštumas, atskleis savas tradicinės muzikos improvizacijas. Jaunimo vakaras pasibaigs audringa vakarone su kapela „Lipk ant sienų“.
„Broliukų“ latvių pasirodymas
Tris dienas klegėsiančią festivalio programą pabaigs uždarymo koncertas, vyksiantis šeštadienį, 16 val. Ryšių istorijos muziejaus didžiojoje salėje. Jame dalyvausiantys festivalio svečiai – grupės „Liberte“, „Pievos“, „Klapp“ žada surengti energingus pasirodymus, kuriuose tradicinė Lietuvos ir Estijos liaudies muzika derinama su šiuolaikiškomis improvizacijomis. Festivalio programą vainikuos žinomiausia Latvių folkroko grupė „Ilgi“. Ne vienus metus koncertuojantys muzikantai atliks vietinį folklorą gyvai ir entuziastingai, neprarasdami ryšio su giliosiomis Latvijos folkloro šaknimis.