Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 07

Šventė Jonavoje: V.Šeškaus vyrai sutriuškino „Wolves“

Jonavos „CBet“ komanda padovanojo šventę savo sirgaliams penktadienio vakarą. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai itin užtikrintai 80:62 (17:16, 26:14, 16:18, 21:11) nugalėjo Alytaus „Wolves“ klubą.
Edvinas Šeškus
Edvinas Šeškus / lkl.lt nuotr.

Didžiausią atotrūkį „CBet“ susikrovė antrajame kėlinyje, kurio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą. Saugų atstumą V.Šeškaus auklėtiniai laikė iki ketvirtojo kėlinio.

O štai paskutinį ketvirtį Jonavos ekipa pradėjo taip, kad nugalėtojų klausimas buvo atsakytas greitai. Per daugiau nei šešias ketvirtojo kėlinio minutes „Wolves“ tesukrapštė keturis taškelius, o „CBet“ pranašumas pasiekė 20-ties taškų ribą – 72:52.

Didžiausia Jonavos komandos persvara buvo 23 taškai.

Jeffery Garrettas su 16 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Legionierius taip pat atkovojo 11 kamuolių ir surinko 23 naudingumo balus. Edvinas Šeškus pridėjo 14 taškų.

Ahmadas Caveras „Wolves“ ekipai pelnė 15 taškų, po 10 – Adas Juškevičius ir Kristupas Žemaitis.

„CBet“ pataikė net 70 proc. dvitaškių (26/37), tritaškius metė 28 proc. taiklumu (5/18). „Wolves“ iš arti atakavo 45 proc. (15/33), iš toli – 39 proc. (10/26) taiklumu.

„Vilkai“ suklydo net 21 kartą. Po keturis kamuolius prarado Marcosas Delia ir Adas Juškevičius.

Abi šios ekipos sezoną buvo pradėjusios dviem pergalėmis per tiek pat rungtynių.

„CBet“: J.Garrettas 16 (11 atk. kam., 23 naud. bal.), E.Šeškus 14, V.Šulskis 13, G.Huskičius 12, D.Bičkauskis 8.

„Wolves“:A.Caveras 15, A.Juškevičius ir K.Žemaitis po 10, E.Žukauskas 8, H.Invernizzi 7.