Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 10 05

Šventė Prienuose: Arnas Velička paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš „Nevėžį“

Arnas Velička tapo mačo didvyriu. Prienų „CBet“ (2-2) komandos įžaidėjas pataikė lemiamą metimą sulig sirena ir išplėšė pergalę 79:77 (19:20, 18:29, 18:17, 24:11) prieš Kėdainių „Nevėžį“ (0-3).
Arnas Velička
Arnas Velička / bcprienai.lt nuotr.

Po trijų kėlinių „Nevėžis“ galėjo jaustis gan saugiai, mat pirmavo 66:55.

Bet „CBet“ krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir mačo likimas sprendėsi paskutinę minutę.

Likus žaisti 41 sekundę, Laurynas Beliauskas įskraidino tritaškį ir išvedė „Nevėžį“ į priekį 77:75. Arnas Velička tuomet išprovokavo varžovo pražangą ir išlygino rezultatą dviem baudų metimais (77:77).

Arminas Urbutis galėjo vėl timptelėti Kėdainių ekipą į priekį, bet jo metimas iš vidutinio nuotolio nebuvo tikslus, o Prienų komandai liko 15 sekundžių.

19-metis A.Velička ėmėsi iniciatyvos. Pirmasis gynėjo metimas nebuvo tikslus, bet jis pats atkovojo kamuolį ir pataikė iš po krepšio sulig rungtynių sirena – 79:77.

Iš viso A.Velička per 31 minutę pelnė 17 taškų (5/11 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus prasižengė, išprovokavo net 9 pražangas ir finišavo su 20 naudingumo balų.

L.Beliauskas „Nevėžio“ komandai pelnė 24 taškus (4/6 dvit., 5/9 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, perėmė 4 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

„Cbet“: S.Spenceris 20, A.Velička 17, M.Varnas 12, L.Uleckas 8 (11 atk. kam.).

„Nevėžis“: L.Beliauskas 24, V.Okouo 12 (11 atk. kam.), J.Kazakauskas 9.