T.Thurmano karjeros mačo neužteko: „Wolves“ krito prieš Tel Avivo žvaigždes

Dramatišką pralaimėjimą Europos taurėje patyrė Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0-2) klubas, kuris išvykoje 84:89 (20:26, 21:27, 28:16, 15:20) nusileido Tel Avivo „Hapoel“ (1-1) krepšininkams.

Mačą vilniečiai pradėjo pakiliai: su varžovais žengė koja kojon, o po Tre'Shawno Thurmano dvitaškio pirmajam kėliniui einant į pabaigą atsiliko vos vienu tašku (17:18).

Tačiau tuomet „Hapoel“ spurtavo: sužaidė puikų antrąjį kėlinį (27:21), o Jonathanas Motley einant į pertrauką šeimininkams sukrovė 12 taškų pranašumą (53:41).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Hapoel“ persvara buvo išaugusi iki 14 taškų (59:45), tačiau „Wolves“ nepasidavė: smogė spurtu 12:2 ir vedami 10 taškų paeiliui pelniusio T.Thurmano priartėjo iki vieno metimo (57:60).

Trečiąjį kėlinį „Wolves“ uždarė galingai: T.Thurmanas pataikė tritaškį su pražanga ir išlygino rezultatą (69:69).

Ketvirtajame kėlinyje po mini spurto 6:0 „Wolves“ jau turėjo 4 taškų pranašumą (77:73).

Likus 4,5 minutės iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus – 80:80, tuomet Patrickas Beverley smeigė tritaškį (83:80), vėliau – antrą (86:80).

Likus minutei Matas Jogėla pelnė dvitaškį (82:86), „vilkai“ apsigynė ir M.Jogėla turėjo dar vieną šansą, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį, o pergalę baudomis įtvirtino „Hapoel“.

Nuo pralaimėjimo „Wolves“ neišgelbėjo rezultatyviausios T.Thurmano karjeros rungtynės. Amerikietis per 25,5 minutės surinko 29 taškus (3/3 dvit., 5/7 trit., 8/9 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 5 išprovokuotas pražangas ir 28 naudingumo balus.

„Hapoel“: Jonathanas Motley 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Tomeras Ginatas (5 atk. kam.) ir Patrickas Beverley (6 atk. kam., 6 rez. perd., 4/6 trit.) po 14, Ishas Wainrightas 13, Joe Raglandas 11.

„Wolves Twinsbet“: Tre‘Shawnas Thurmanas 29 (5/7 trit.), Anthony Cowanas 11 (1/8 trit., 6 rez. perd., 5 kl.), Garrisonas Brooksas 10, Marekas Blaževičius ir Andrew Andrewsas po 8.