T.Wallace'o pagaliau sulaukęs „Žalgiris“ Jonavoje laimėjo po galingo spurto

Galingą spurtą rungtynių viduryje surengęs Kauno „Žalgiris“ (2-0) įsirašė antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).
Tyrone'as Wallace'as
Tyrone'as Wallace'as / zalgiris.lt nuotr.

Andrea Trinchieri auklėtiniai trečiadienio vakarą Jonavoje įrodė savo pranašumą prieš Manto Šerniaus treniruojamą „CBet“ (0-2) ekipą – 93:72 (22:20, 24:16, 26:19, 21:17).

Šiose rungtynėse su „Žalgirio“ apranga debiutavo Tyrone'as Wallace'as. 30-metis amerikietis pelnė 10 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.) ir išprovokavo 4 pražangas per 14 minučių.

Lietuvos vicečempionai šįkart neregistravo Bryanto Dunstono.

Antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkė „CBet“ dar pirmavo (34:33), bet „Žalgiris“ tuomet šovė į priekį 18:2 ir atgal nebesidairė (36:51).

A.Trinchieri dalino minutes visiems dvylikai žalgiriečių. Tik Alenas Smailagičius (23 min.) ir Mattas Mitchellas (20 min.) žaidė daugiau nei 20 minučių.

Abi ekipos prastai pataikė iš toli: „CBet“ taiklumas siekė 26,9 proc. (7/26), o „Žalgirio“ – 29,6 proc. (8/27), nors svečiams Deividas Sirvydis pataikė 80 proc. savo tolimų metimų (4/5).

„CBet“: Erikas Venskus 13 (3/11 metimai), Dominicas Brewtonas 12, Aurimas Majauskas 11 (11 atk. kam.), Bogdanas Blyzniukas (9 atk. kam.) ir Martynas Arlauskas – po 10.

„Žalgiris“: Laurynas Birutis 15, Deividas Sirvydis 14 (4/5 trit.), Ignas Brazdeikis 13, Sylvainas Francisco 11, Alenas Smailagičius (10 atk. kam., 21 naud. bal.) ir Tyrone‘as Wallace‘as – po 10.