Jonas Valančiūnas surinko 27 taškus, 15 atkovotų kamuolių ir 35 naudingumo balus. 15 kamuolių – pakartotas JV karjeros rinktinėje rekordas. 27 taškai – naujas rekordas nacionalinėje komandoje.
Jonas taip pat pataikė 10 dvitaškių iš 16. Ankstesnis jo geriausias rezultatas rinktinėje – 11 taiklių metimų.
Mantas Kalnietis pelnė 10 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Dvejų jo pastarųjų rungtynių rezultatyvių perdavimų vidurkis – 10. Trejų – 9,7.
Dennisas Schroderis iki ilgosios pertraukos lietuviams įmetė 19 taškų, po – jau tik 7. Trečiajame kėlinyje įžaidėjas liko visai be taškų.
Donatas Motiejūnas jau pirmajame kėlinyje pelnė 8 taškus ir buvo pasiekęs asmeninį čempionato rekordą. Susitikimą jis baigė su 15 taškų savo sąskaitoje.
Rezultatyviau rinktinėje D.Motiejūnas yra žaidęs tik kartą, 2014-aisiais, kai įmetė 18 taškų į Pietų Korėjos krepšį.
Mindaugas Kuzminskas tik antrą kartą šiemet rinktinėje nesurinko dviženklio taškų skaičiaus – įmetė 7. Be abejo, tam sutrukdė nugaros skausmai, dėl kurių lietuvis nebaigė mačo.
Edgaras Ulanovas surinko 11 taškų ir nutraukė dvejų rungtynių be taškų badą. Žalgirietis nebuvo sukrapštęs taškų 41 minutę.
Lietuvos rinktinė tapo labiausiai Vokietijos gynybą nuskriaudusia komanda. Išskyrus mačą su Izraeliu, kai šeimininkai vokiečiams įmetė 82 taškus, lietuvių varžovai tris mačus neleido priešininkams pasiekti 60 taškų ribos.
Per penkias pirmąsias rungtynių minutes Vokietija neatkovojo nė vieno kamuolio. Tai reiškia, kad arba lietuvių atakos baigdavosi rezultatyviai pirmuoju bandymu, arba antruoju atkovojus kamuolį puolime. Vokiečiai po savo netaiklių metimų nė sykio nekartojo bandymų. Tačiau tada vokiečiai per vieną ataką atkovojo 4 kamuolius puolime iš eilės, o rungtynes baigė su 15 puolime atkovotų kamuolių – kaip ir lietuviai.