Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 17

Triuškinantį pranašumą nubraukę „Skycop“ krepšininkai krito prieš „Juventus“

Utenos „Juventus“ (5-6) pirmosiose šio savaitgalio LKL rungtynėse namuose 78:67 (22:13, 19:11, 21:26, 16:17) palaužė Prienų „Skycop“ (4-7) ekipą.
Alexander Hamilton, Marius Runkauskas
Prienų Skycop – Utenos Juventus / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Prienų komandos gretose nebuvo Mindaugo Lukauskio, kuris yra patyręs šlaunies traumą.

Pranašumą „Juventus“ ekipa ėmė įrodinėti jau pačioje susitikimo pradžioje. Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo 41:24.

Įpusėjus rungtynėms, „Juventus“ kovą dėl kamuolių laimėjo 29:12, o mačo pabaigoje – 41:27.

Trečiajame ketvirtyje vienu metu „Skycop“ atsiliko jau 25 taškais, tačiau sugebėjo atsitiesti ir prieš ketvirtojo kėlinio startą komandas skyrė 12 taškų.

Vis tik arčiau savęs „Juventus“ varžovų neprisileido ir šventė užtikrintą pergalę.

„Skycop“ komandos neišgelbėjo blykstelėjęs Darjušas Lavrinovičius. Vidurio puolėjas per 23 minutes pelnė 23 taškus (7/11 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud. met.), tačiau dėl 5 asmeninių pražangų susitikimą baigė anksčiau laiko.

Utenos komandoje su 18 taškų rezultatyviausias buvo Arvydas Šikšnius.

„Juventus“ dvitaškius metė 60 proc. taiklumu (24/40), o „Skycop“ – 41 proc. (15/36).

„Juventus“: A.Šikšnius 18, K.Guščikas 14, D.Bičkauskis (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir A.Hamiltonas (5 rez. perd.) po 11.

„Skycop“: D.Lavrinovičius 23, M.Gecevičius 10 (6 rez. perd.), V.Lipkevičius 8 (5 per. kam.).

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?