2019 11 17

Turkijoje moterų rinktinė patyrė triuškinančią nesėkmę

Sėkmingai atranką į 2021 metų Europos čempionatą pradėjusi Lietuvos moterų krepšinio rinktinė Turkijoje gavo stiprų niuksą. Geriausios mūsų šalies krepšininkės 51:74 (17:21, 14:17, 13:22, 7:14) nepasipriešino visa galva stipresnėms turkėms.
Lietuvos moterų krepšinio rinktinė Turkijoje
Lietuvos moterų krepšinio rinktinė Turkijoje / krepsinionamai.lt nuotr.

Lietuvės savo varžovėms rimtą kovą pasiūlė tik pirmajame ketvirtyje, kurio metu aikštės šeimininkių į priekį nepaleido didesniu nei 6 taškų skirtumu.

Galinguose Europos moterų klubuose žaidžiančios turkės antrajame kėlinyje pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (24:34) ir nors mūsų krepšininkėms dar pavyko sugrįžti, mačo kontrolę į savo rankas Turkijos rinktinė galutinai perėmė trečiajame kėlinyje.

Turkija: Quanitra Hollingsworth 14 (6 atk. kam.), Tugce Canitez (8 atk. kam.) ir Aysegul Gunay Aladag po 10.

Lietuva: Laura Juškaitė 13, Gintarė Petronytė 10, Gabrielė Šulskė 9.

Į Turkiją moterų rinktinės treneris Mantas Šernius nesivėžė 13-metės Justės Jocytės, kuri ketvirtadienį rungtynėse prieš Albaniją debiutavo nacionalinėje rinktinėje.

Turkės ketvirtadienį 56:59 turėjo pripažinti Serbijos pranašumą.

Su Serbijos rinktine Lietuvos ekipa susitiks 2020 metų vasario mėnesį.

Į 2021 metų Europos čempionatą Ispanijoje ir Prancūzijoje pateks devynių grupių nugalėtojos ir penkios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos.