2021 05 24

Uteniškių nepasigailėjęs M.Schilleris gyrė K.Lukošiūną ir džiaugėsi įstabiu antru kėliniu

Kauno „Žalgiris“ su vėjeliu pradėjo LKL pusfinalio seriją, pirmajame mače 100:75 nepalikęs vilčių Utenos „Juventus“ ekipai. Užtikrintą pirmą žingsnį iš trijų žengęs Martinas Schilleris išliko ramus ir pasidžiaugė uraganiniu savo auklėtinių puolimu.
Martin Schiller
Martin Schiller / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Vien per antrą kėlinį „Žalgiris“ įmetė 35 taškus ir sudavė lemtingą kirtį. Įpusėjus dvikovai, kauniečių sąskaitoje jau buvo 58 taškai ir nors po pertraukos tempas kiek sulėtėjo, triženklę taškų zoną šeimininkai pasiekė paskutiniu Karolio Lukošiūno tolimu šūviu.

„Sveikinu savo vaikinus su pergale. Antrajame kėlinyje pagavome ritmą ir sutvarkėme visus reikalus. Prieš jų pasiūlytą zoninę gynybą mūsų deriniai veikė puikiai ir tai buvo pagrindinė priežastis, leidusi atitrūkti“, – po mačo kalbėjo M.Schilleris.

Trenerio nuomone, pergalingą rimtą ekipa pagavo tuomet, kai kelis kartus iš eilės pavyko sėkmingai apsiginti ir žaibiškai užbaigti atakas.

Antrą ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo atkarpa 16:0 ir „Juventus“ sugriuvo. Tris kėlinius M.Schilleris naudojo 9-10 krepšininkų ir tai žadėjo daryti visos serijos metu.

„Manau, kad mūsų rotacija nėra maža, turime gilesnę sudėtį nei kitos ekipos ir tuo naudojamės“, – pažymėjo austras.

Jis pagyrė ir 100-ąjį tašką pelniusį bei mačo pabaigoje užsikūrusį K.Lukošiūną.

Pagal žalgirietišką tvarką jaunasis snaiperis savo komandos draugus vaišins sušiais.

„Katrolis šioje sezono stadijoje žaidžia labai gerai. Man patinka, kaip jis patobulėjo abejose aikštės pusėse ir toliau daro pažangą. Labai malonu, kai šis žaidėjai sužaidžia taip gerai“, – kalbėjo M.Schilleris.