2021 09 22

Utenos stebuklas Kėdainiuose – panaikintas 18 taškų skirtumas ir pergalė paskutinę sekundę

Žydrūno Urbono auklėtiniai sukūrė stebuklą Kėdainiuose. Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ekipa per paskutinį kėlinį panaikino net 18 taškų varžovų deficitą ir naująjį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną pradėjo dramatiška pergale išvykoje – 75:73 (22:28, 14:14, 12:24, 27:7).
Patrick Miller
Patrick Miller / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pergalingą metimą į Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšį paskutinę sekundę pataikė brangiausias istorijoje Utenos komandos pirkinys – amerikietis Patrickas Milleris.

Jis iš viso pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud.). Rezultatyviau žaidė tik 17 taškų pelnęs ir dar 8 kamuolius sugriebęs Tomas Lekūnas.

Po trijų kėlinių Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose pirmavo daugiau nei užtikrinta persvara – 66:48, tačiau jauna Kėdainių ekipa per lemiamą rungtynių atkarpą visiškai subyrėjo. Uteniškiai ketvirtą kėlinį laimėjo net 7:27.

Kėdainiams po 15 taškų pelnė latvis Rihardas Kuksikas (10 atk. kam.) ir Vytenis Čižauskas.

Utenos komandai tai buvo pirmosios rungtynės ir pirmoji pergalė naujajame LKL sezone. Kėdainiams – pirmas pralaimėjimas po pergalės pirmajame ture prieš Prienų „Labas-GAS“ klubą.