Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 16

Varžovų liaupsių primigdytas „Žalgiris“ pabudo ir sumušė „Šiaulius“

Antanas Sireika prieš „Šiaulių“ (8-8) rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ (15-1) pažėrė komplimentų šį sezoną spindinčiai Kazio Maksvyčio kariaunai. Nors varžovus pavyko kiek primigdyti, galiausiai žaliai balti Saulės mieste šventė pergalę 93:75 (22:18, 21:20, 27:17, 23:20).
„Šiauliai“ – Kauno „Žalgiris“
„Šiauliai“ – Kauno „Žalgiris“ / nuotr. LKL.lt

„Mes turime savų problemų, traumuotų žaidėjų, bet mes stengsimės, kad žmonės pamatytų, kaip žaisime su būsimais Eurolygos čempionais“, – pareiškė A.Sireika prieš rungtynes.

O štai „Šiaulių“ sirgaliai gėlė Lauryno Biručio kritikams ir plakatu teiravosi, ar centro jau buvo atsiprašyta.

nuotr. LKL.lt/„Šiaulių“ sirgalių plakatas

Pirmoje susitikimo pusėje „Žalgiris“ laikėsi priekyje, bet šiauliečiai buvo nutolę koviniu atstumu. Vienąkart K.Maksvyčio žaidėjai buvo susikrovę dviženklę persvarą, tačiau ji greit ištirpo.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Šiauliai“ spurtavo ir net veržėsi į priekį, o įpykęs K.Maksvytis gavo techninę pražangą už priekaištus arbitrams.

Vis dėlto „Žalgiris“ galiausiai ėmė tolti, skirtumas vėl pasiekė dviženklę ribą, o po trijų kėlinių komandas skyrė jau 15 taškų. Nuo visiško sutriuškinimo „Šiaulius“ gelbėjo Nemanjos Bezbradicos tritaškiai susitikimo pabaigoje.

Karolis Lukošiūnas sukrėtė net 7 tritaškius ir surinkęs 21 tašką buvo rezultatyviausias „Žalgirio“ žaidėjas.

Achille Polonara žaidė net 23 minutes, per kurias prametė visus 8 savo metimus iš žaidimo (0/4 dvit., 0/4 trit.). Kitas naujokas Isaiah Tayloras surinko 8 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris“: K.Lukošiūnas (7/11 trit.), L.Lekavičius 16, I.Brazdeikis 12, I.Tayloras 8.

„Šiauliai“: M.Varnas 16, J.Zohore 13, N.Bezbradica 11, P.Danusevičius ir E.Stankevičius po 10.