2021 09 07 /23:12

Vėl šimtą pelnęs Vilniaus „Rytas“ sutriuškino Estijos čempionus

Puolime vėl žibėję Giedriaus Žibėno auklėtiniai dar sykį peržengė triženklį taškų skaičių ir šventė antrąją pergalę kontroliniame turnyre Vilniuje.
Margiris Normantas
Margiris Normantas buvo rezultatyviausias su 20 taškų. / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Antradienį sostinėje „Rytas“ 103:86 (24:24, 30:14, 26:21, 23:27) sutriuškino Estijos čempionę Talino „Kalev/Cramo“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje latvio Roberto Štelmaherio, buvusio ilgamečio „Lietuvos ryto“ žaidėjo, treniruojami Estijos čempionai su vilniečiais žaidė lygiai (24:24).

„Rytas“ pabėgo antrajame kėlinyje (54:38), o trečiajame jau triuškino svečius (80:55). G.Žibėnas ėmė rotuoti sudėtimi ir „Kalev/Cramo“ priartėjo (80:68).

„Rytas“ į aikštę tada grąžino pagrindinę sudėtį ir užsitikrino dar vieną picų vakarėlį – pelnė daugiau nei 100 taškų.

Rezultatyviausiai „Ryto“ ekipoje žaidęs Margiris Normantas pelnė 20 taškų (4/4 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.). Gytis Radzevičius pridėjo 17 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, Mindaugas Girdžiūnas – 15 taškų.

Šimtąjį tašką pelnęs amerikietis T.J.Starksas, dalyvaujantis komandos peržiūroje, vėl žibėjo puolime – vos per 16 minučių pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius suklydo.

Pirmosiose rungtynėse vilniečiai pirmadienį 104:85 sutriuškino Noršiopingo „Dolphins“ klubą iš Švedijos.

Užėmęs pirmą vietą grupėje „Rytas“ pateko į draugiško turnyro finalą. Vilniečių varžovai jame paaiškės rytoj.