2023 11 18

„Vilkai“ išgyveno dramą Pasvalyje

„Betsafe-LKL“ čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (3-7) namie visas rungtynes laikėsi arti Vilniaus „Wolves“ (9-1), paskutinėmis akimirkomis galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau sunkią pergalę rezultatu 91:88 (19:16, 25:23, 25:27, 22:21) vis dėlto iškovojo svečiai.
Europos taurės rungtynės: „Wolves“ – Venecijos „Umana Reyer“
Vilniaus „Wolves“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Likus žaisti kiek daugiau net 3 minutes, šeimininkai atsiliko tik 3 taškais (75:78), tačiau tuomet svečiai atitrūko ir, atrodė, ramiai užbaigs rungtynes.

Paskutines rungtynių 30 sekundžių vilniečiai pasitiko pirmaudami 89:82, tačiau Pasvalio komandos legionierius Brandonas Tabbas dviem fantastiškais tritaškiais sugebėjo skirtumą sumažinti iki minimumo (88:89).

Tuomet prie baudų metimo linijos stojęs Kristupas Žemaitis nepataikė abiejų metimų, bet šeimininkai nesugebėjo atkovoti atšokusio kamuolio.

Šį kartą prie baudų metimų linijos pasvališkių pasiųstas Tre'shawnas Thurmanas jau buvo taiklus, o rezultatą galėjęs išlyginti dar vienas tolimas B.Tabbo metimas jau nebuvo taiklus.

„Wolves“ komandai Pasvalyje nepadėjo čiurnos traumą besigydantis Rasheedas Sulaimonas, nugaros problemų turintis Eigirdas Žukauskas ir susirgęs Vaidas Kariniauskas. Vis dar ant parketo laukiamas Jeffas Tayloras.

„Pieno žvaigždės“: Brandonas Tabbas 22 (5/12 trit.), Kadeemas Jackas 19 (8 atk. kam.), Martynas Arlauskas 16, Simas Jarumbauskas 13 (15 atk. kam., 4 rez. perd., 27 n.b.), Jordanas Watsonas 7.

„Wolves“: Kristupas Žemaitis 16, Tre‘shawnas Thurmanas ir Christianas Mekowulu (10 atk. kam.) – po 15, Arnas Beručka 13 (7 rez. perd.), Regimantas Miniotas 11, Džordže Gagičius 10.