„Netikėjau, kad taip įmanoma ir krepšinio agentas gali prisiteisti tokias sumas. Jis iš Roberto prisiteisė 325 tūkst. eurų, bet reikalavo dar daugiau – 570 tūkst.
Ir apskritai šioje situacijoje reiškia, kad jeigu tu esi nepatenkintas paslaugomis, nieko realiai negali padaryti. Nes Robertas tiesiog neturėjo galimybės su juo nutraukti sutartį. Jis buvo tarsi įkalintas. Šiaip bendra kitų žaidėjų situacija yra gera, jeigu galima taip sakyti, bet Roberto atvejis yra labai nuviliantis“, – 24sek.lt kalbėjo dabar šių žaidėjų reikalais besirūpinantis krepšinio agentas Tadas Bulotas.
„Interperformances“ iš R.Javtoko reikalavo 570 tūkst. eurų. Teismo sprendimu gaus 325 tūkst. Iš P.Jankūno norėjo net 720 tūkst. eurų, tačiau prisiteisė tik 45 tūkst. Iš T.Klimavičiaus 300 tūkst. eurų, tačiau gaus 55 tūkst. eurų. Iš M.Pociaus reikalavo 330 tūkst. eurų, tačiau išpešti nieko nesugebėjo.
Į teismą savo keturis žaidėjus už neleistinai nutrauktas sutartis padavusi „Interperformances“ agentūra norėjo gauti 1,9 mln. eurų. Prisiteisti pavyko 425 tūkst. eurų.
„Jie jaučiasi išduoti. Man tai atrodo absurdiška. Kai jie pasirašinėjo tas sutartis, jie buvo jauni ir tikrai mažai ką suprato tuose teisiniuose reikaluose. Ir tos sutartys iš principo pažeidžia visas FIBA taisykles.
Jos nebuvo persirašytos, galiojo „N“ metų. Ir jie nustebę kodėl FIBA tokių reikalų visiškai nekoordinuoja. Esi nepatenkintas agento paslaugomis, bet negali jo atsisakyti“, - kalbėjo T.Bulotas.
Patys krepšininkai ne kartą džiaugėsi palikę minėtą agentūrą ir atvirai kalbėjo, kad ši jais nesirūpino. Tačiau akivaizdu, kad kiekvieno žalgiriečio laisvės kaina nuo amžinos sutarties buvo skirtinga.