2022 03 07

„Žalgirio“ vargai Alytuje – pašalintas T.Websteris ir lemiamas ketvirtas kėlinys

Tris kėlinius taškas į tašką Alytuje žaidęs Kauno „Žalgiris“ (21-1) pasiekė tryliktą pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje.
Tai Websteris
Tai Websteris / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Jure Zdovco auklėtiniai pirmadienio vakarą išvykoje 74:63 (17:14, 14:13, 24:25, ) palaužė „Dzūkijos“ (8-13) ekipą.

Rungtynių pradžioje „Žalgiris“ iš karto atitrūko (0:5, 3:8), tačiau antrajame kėlinyje, po Artūro Jomanto dvitaškio, pirmavo jau „Dzūkija“ (25:24). Sužaidus du kėlinius svečiai turėjo 4 taškų persvarą (27:31).

Kova taškas į tašką tęsėsi ir po didžiosios pertraukos. Tik ketvirtajame kėlinyje, laimėjęs atkarpą 10:0, „Žalgiris“ atitrūko nuo kovingųjų dzūkų (63:52) ir išsaugojo pranašumą.

„Žalgiriui“ šiose rungtynėse nepadėjo čiurną paskutinėse Eurolygos rungtynėse su Berlyno ALBA nikstelėjęs Tyleris Cavanaugh, bet po ligos sugrįžęs į rikiuotę sugrįžo Tai Websteris.

Tiesa, zelandietis vos per 4 minutes su puse sugebėjo užsidirbti dvi technines pražangas ir skubiai patraukė į rūbinę.

„Dzūkijos“ ekipoje dar vienas puikias rungtynes sužaidė 42-ejų Mindaugas Lukauskis. Veteranas pataikė pirmus keturis savo tritaškius ir buvo rezultatyviausias Alytaus komandoje.

„Dzūkija“: Mindaugas Lukauskis 12 (4/5 trit.), Dylanas Frye (2/7 trit.) ir Justas Furmanavičius – po 11, Aleksandras Aranitovičius (6 atk. kam.) ir Martynas Zigmantavičius (2/7 trit.) – po 10.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 15 (5 rez. perd.), Paulius Jankūnas 10 (9 atk. kam.), Joffrey Lauvergne'as 9, Edgaras Ulanovas 8, Janis Strelniekas 7 (5 rez. perd.).