2022 02 06

„Žalgiris“ be gailesčio nuraškė „Pieno žvaigždes“

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) lengvą pergalę iškovojo čempionato lyderis Kauno „Žalgiris“ (19-1), sekmadienį namuose 99:70 (33:16, 23:21, 15:22, 28:11) nugalėjęs Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-15).
Karolis Lukošiūnas
LKL: „Žalgiris“ – „Pieno žvaigždės“ / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Po pirmųjų trijų mačo minučių „Žalgiris“ pirmavo 12:0, o kėlinio pabaigoje šeimininkai varžovus triuškino jau 33:14. Kauniečių pranašumas nekėlė abejonių ir antrajame kėlinyje, kuriame J.Zdovco kariauna atitrūko 47:24.

Legionierių pastangų dėka Pasvalio klubas po pertraukos buvo priartėjęs 54:64, tačiau didesnio iššūkio mesti nepajėgė. Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir atstatė triuškinančią persvarą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Karolis Lukošiūnas. Didžiąją dalį taškų pirmoje susitikimo pusėje surinkęs snaiperis pataikė šešis tritaškius iš aštuonių ir pelnė 20 taškų.

Joffrey Lauvergne'as prie pergalės pridėjo 15 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.

Pralaimėtojams 18 taškų surinko Paulius Petrilevičius.

„Žalgiris“: K.Lukošiūnas 20, J.Lauvergne'as 15 (7 atk. kam.), N.Giffey 12, T.Websteris 11 (10 rez. perd.), R.Miniotas 10 (6 atk. kam.), P.Jankūnas 9 (8 atk. kam.), A.Milaknis 6, T.Sargiūnas 5, M.Blaževičius 4, M.Kalnietis 3 (6 rez. perd.), J.Nebo 2 (6 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: P.Petrilevičius 18, R.Culpepperis 15, M.Johnsonas 15.