Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 01 27

Žygimantas Skučas ir Tomas Lekūnas vedė Pasvalio klubą į pergalę Prienuose

Tomas Lekūnas ir Žygimantas Skučas drauge pelnė 43 taškus, o jų vedamos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (11-9) išvykoje 91:82 (22:23, 17:21, 29:14, palaužė Prienų „Skycop“ (7-13).
Žygimantas Skučas
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse sekmadienį Pasvalio komandai šįkart kryptį į pergalę rodė lietuviai.

T.Lekūnas pelnė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, surinkęs net 30 naudingumo balų.

Ž.Skučas per 23 min. įmetė 21 tašką, pataikęs visus šešis dvitaškius.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Rungtynių akimirka

Prienų komanda pirmavo po dviejų kėlinių keturiais taškais, tačiau Pasvalio krepšininkai smogė šeimininkams atakų serija trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:14.

Tai buvo ketvirtoji Gedimino Petrausko treniruojamo klubo pergalė iš eilės ir septintoji per pastarąsias LKL rungtynes.

Po nesėkmingo sezono starto ženkliai sudėtį pakeitęs Pasvalio klubas dabar susilygino pergalių skaičiumi su ketvirtoje vietoje žengiančiu Panevėžio „Lietkabeliu“. Tiesa, šis sužaidęs maču mažiau.

Virginijaus Šeškaus treniruojama Prienų komanda lieka septinta lygoje.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 17, Darjušas Lavrinovičius ir Gintaras Leonavičius po 11, Mindaugas Lukauskis 10.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 22, Žygimantas Skučas 21, Jay Threattas 12.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?