Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 25

Galingai startavę „Šiauliai“ pirmąją sezono pergalę iškovojo Prienuose

Pirmą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo „Šiauliai“ (1-11), išvykoje pakankamai lengvai patiesę Prienų „Skycop“ (4-8) ekipą – 88:80 (30:11, 17:24, 15:16, 26:29).
Benas Griciūnas
Benas Griciūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Evaldas Šaulys pirmosios atakos metu realizavo tris baudos metimus, tačiau Darjušas Lavrinovičius netrukus atsakė tritaškiu. Tai buvo paskutinis kartas, kai rezultatas šiose rungtynėse buvo lygus (3:3).

„Šiauliai“ įspūdingai sužaidė pirmąjį ketvirtį: iš pradžių spurtavo 9:0, o baigiantis kėliniui jau turėjo 21 taško persvarą (30:9).

Beno Griciūno ir E.Šaulio metimai tiesiog varė į neviltį Virginijų Šeškų.

„Skycop“ skirtumą bandė tirpdyti Martyno Gecevičiaus metimų dėka (47:35), bet „Šiauliai“ trečiajame kėlinyje vėl nutolo (62:40).

Keturios klaidos leido „Skycop“ krepšininkams spurtuoti 11:0 bei prieš lemiamą kėlinį priartėti iki 11 taškų (62:51).

„Skycop“ dar sumažino deficitą iki vienženklės ribos, tačiau „Šiauliai“ užtikrintai atsilaikė ir nutraukė 11 pralaimėjimų seriją LKL pirmenybėse.

Rezultatyviausią karjeros mačą sužaidęs B.Griciūnas pelnė 16 taškų, bet jį pristabdė ketvirtajame kėlinyje patirta trauma. Aukštaūgis paliko aikštę šlubčiodamas.

„Skycop“ neišgelbėjo be keitimų rungtyniavęs M.Gecevičius, kuris smeigė 6 tritaškius ir surinko 22 taškus.

„Šiauliai“ suklydo tik 10 kartų („Skycop“ – 8), bet prieniškiai po jų klaidų pelnė net 19 taškų („Šiauliai“ – 9). Šeimininkai daugiau taškų (12, „Šiauliai“ – 4) pelnė ir pakartotiniais bandymais, bet ir tai neišgelbėjo.

„Šiauliai“ šiame mače tritaškius metė įspūdingu 58 proc. taiklumu (11/19, „Skycop“ – 13/35, 37 proc.) ir sulaukė didesnio atsarginių žaidėjų indėlio (26 taškai, „Skycop“ – 16).

„Skycop“ ekipai, kuri vertėsi be traumuotų Mindaugo Lukauskio ir Mike'o Bruesewitzo, tai penktoji nesėkmė per pastaruosius šešis mačus.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 22 (6/14 trit.), Darjušas Lavrinovičius 16, Arnas Labuckas 14 (9 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 10.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 21, Benas Griciūnas 16, Arminas Urbutis 14 (11 atk. kam.) Karolis Lukošiūnas ir Kristupas Žemaitis po 12.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?