2019 11 11

7 minutes taškų nepelniusius „Nuggets“ vėl išgelbėjo pergalingas N.Jokičiaus šūvis

„Denver Nuggets“ (7-2) klubas per paskutines 7 ketvirtojo kėlinio minutes sugebėjo iššvaistyti net 16 taškų persvarą, tačiau pergalės pasiekti jiems tai nesutrukdė. Vieni Vakarų konferencijos lyderių išvykoje po pratęsimo 100:98 (27:27, 22:24, 27:13, 14:26, 10:8) nukovė „Minnesota Timberwolves“ (5-4).
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Scanpix“ nuotr.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti beveik septynioms minutėms Gary Harrisas pataikė tritaškį ir sukrovė „Nuggets“ solidų pranašumą – 90:74.

Vis dėlto per likusį ketvirčio laiką Denverio klubo puolimas visiškai įšalo. „Nuggets“ suklydo net 8 kartus, prametė visus 8 metimus ir atkarpą pralaimėjo 0:16, leisdami „Timberwolves“ ekipai išplėšti pratęsimą.

Jame Denverio ekipos pergalę antrame susitikime paeiliui garantavo pergalingas Nikolos Jokičiaus metimas. Serbas likus žaisti 2,2 sek. realizavo sudėtingą dvitaškį per aukštai iškeltas Karlo-Anthony Townso rankas, o Josho Okogie tritaškis kitoje aikštės pusėje skriejo pro šalį ir „Nuggets“ triumfavo.

N.Jokičiui tai – jau antrasis pergalingas metimas. Jo tikslus šūvis išplėšė „Nuggets“ pergalę ir praėjusiose rungtynėse su „Philadephia 76ers“.

7 pergales iš 9 galimų pasiekęs Denverio klubas Vakarų konferencijos viršūnę dalijasi su „Los Angeles Lakers“ klubu.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (3/14 trit., 16 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Andrew Wigginsas po 25, Joshas Okogie 17 (8 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 20 (1/7 trit., 7 rez. perd.), Jamalas Murray 15 (6/19 metimai), Paulas Millsapas 14 (10 atk. kam.), Willas Bartonas (12 atk. kam.) ir Gary Harrisas po 13.