2019 11 28

A.Daviso dominavimas ir devinta „Lakers“ pergalė iš eilės

„Los Angeles Lakers“ (16-2) krepšininkai vis labiau įsibėgėja.Svečiuose Anthony Daviso ir LeBrono Jameso vedamas klubas dramatiškai 114:110 (25:38, 29:26, 25:25, 33:21) patiesė „New Orleans Pelicans“ (6-12). Tai buvo jau devintoji „Lakers“ pergalė iš eilės.
Anthony Davisas
Anthony Davisas / „Scanpix“ nuotr.

Prieš buvusią savo ekipą A.Davisas surengė žvėrišką pasirodymą – pelnė 41 tašką ir atkovojo 9 kamuolius.

Tai buvo rezultatyviausias jo šio sezono mačas.

Jam stipriai talkino ir L.Jamesas, aikštę irgi palikęs su solidžiu dvigubu dubliu – 29 taškais ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui, Los Andželo ekipa dar turėjo dviženklį deficitą, bet pradėjo artėti. Likus kiek daugiau nei minutei po Kyle'o Kuzmos metimo „Lakers“ pagaliau išsiveržė į priekį 111:109 ir svečiai lemtingai perėmė iniciatyvą.

Tiesa, „Pelicans“ dar galėjo sugriebti gelbėjimosi ratą, bet Brandono Ingramo metimą blokavo A.Davisas, o J.J.Redicko paskutinis bandymas iš toli tikslo nepasiekė ir A.Davisui beliko baudomis įtvirtinti pergalę.

„Pelicans“: Jrue Holiday 29 (12 rez. perd.), Brandonas Ingramas 23 (10 atk. kam.), J.J.Redickas 18.

„Lakers“: Anthony Davisas 41 (9 atk. kam.), LeBronas Jamesas 29 (11 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 16.