2020 12 27

A.Karnišovą aplankęs D.Sabonis surengė dar vieną stulbinamą ir rekordinį pasirodymą

Domantas Sabonis toliau demonstruoja įspūdingą formą jau pačioje NBA sezono pradžioje. Antrose rungtynėse „Indiana Pacers“ (2-0) svečiuose nesunkiai 125:106 (27:28, 39:28, 33:15, 26:35) susitvarkė su Artūro Karnišovo vadovaujamu „Chicago Bulls“ (0-2) klubu.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Indianai tai buvo antroji pergalė šį sezoną, Čikaga pralaimėjo abu savo susitikimus.

D.Sabonis ir antrame sezono mače buvo ryškus „Pacers“ lyderis. Žvėriškai rungtyniavęs lietuvis pasiekė penktą karjeros trigubą dublį ir per 34 minutes pelnė 22 taškus (8/10 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/11 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį ir padarė 5 klaidas.

11 rezultatyvių perdavimų – pakartotas D.Sabonio asmeninis NBA karjeros rekordas.

Ypač įspūdingai Domas atrodė antrajame kėlinyje, kai inicijavo „Pacers“ spurtą pelnydamas 10 taškų iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje D.Sabonis gavo šeštą pražangą ir paliko aikštę, tačiau jau iki tol „Pacers“ buvo susikrovusi pergalingą persvarą, o dominuoti aikštėje pradėjo po didžiosios pertraukos.

Didžiausias „Pacers“ pranašumas šiame mače siekė 30 taškų.

Įdomu tai, kad Indianos krepšininkai savo principinius oponentus iš Čikagos įveikė jau dešimtą kartą iš eilės.

Sezono pradžia Čikagos komandai, kurios vadovu nuo šių metų tapo A.Karnišovas, klostosi labai sunkiai – pirmajame mače Billy Donovano auklėtiniai 104:124 krito prieš „Atlanta Hawks“.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 17, Lauri Markkanenas 16 (9 atk. kam.), Coby White'as 12, Denzelis Valentine'as 11, Otto Porteris 10.

„Pacers“: TJ Warrenas 23, Domantas Sabonis ir Victoras Oladipo po 22, Malcolmas Brogdonas 18, Dougas McDermottas 12.