A.Karnišovo teritorijoje – D.Sabonio trigubas dublis ir pergalė

Domantas Sabonis surinko eilinį trigubą dublį ir padėjo savo komandai pasiekti dar vieną pergalę NBA pirmenybėse. „Sacramento Kings“ (29-19) išvykoje 123:115 (32:25, 39:27, 20:29, 32:34) nugalėjo Artūro Karnišovo vadovaujamą „Chicago Bulls“ (23-27) klubą.

D.Sabonis nugalėtojams per 39 minutes pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį, šešis kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Tai – jau 14-asis Domo trigubas dublis šiame sezone ir 46-asis karjeroje. Būtent 14 trigubų dublių D.Sabonis surinko per visą praėjusį 2022-2023 m. sezoną.

Be to, D.Sabonis užfiksavo ir 31-ąjį iš eilės dvigubą dublį, pakartodamas klubo legendos Oscaro Robertsono rekordą, kurį jis pasiekė per du skirtingus sezonus prieš daugiau nei 60 metų.

„Kings“ Čikagoje dominuoti pradėjo antrajame kėlinyje, kai spurtavo 18:6 ir atitrūko 61:43.

Dar vieną nuostabią atkarpą svečiai sužaidė trečiojo ketvirčio pradžioje, kai smeigė tris tritaškius, užfiksavo atkarpą 11:0 ir pabėgo net 30 taškų skirtumu – 82:52.

„Bulls“ į tai atsakė savo galingu spurtu 31:9 ir ketvirtojo kėlinio pradžioje priartėjo iki vienženklio deficito (83:91).

Dar arčiau šeimininkai prisiartino prasidėjus priešpaskutinei minutei (113:116), bet nuostabias rungtynes sužaidęs De'Aaronas Foxas neleido „Bulls“ išplėšti pergalės.

„Kings“ į priekį tempęs D.Foxas per 35 minutes suvertė net 41 tašką (8/13 dvit., 5/11 trit., 10/12 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tai – jau penktosios D.Foxo bent 40 taškų rungtynės šį sezoną.

Sakramento klubas išlieka penktoje Vakarų konferencijos vietoje. A.Karnišovo komanda Rytuose yra devinta.

„Bulls“: Coby White'as 26 (4/7 trit.), DeMaras DeRozanas (14/15 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Nikola Vučevičius (9/14 dvit., 12 atk. kam.) po 24, Ayo Dosunmu 18.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 41 (5/11 trit., 5 per. kam.), Malikas Monkas 22 (7 rez. perd.), Trey Lylesas 16 (5/7 trit.), Domantas Sabonis 13 (14 atk. kam., 10 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 11.