2021 12 17

Akistatoje prieš NBA autsaiderį D.Sabonis puikiai dalijo perdavimus, bet vargo nuo pražangų

Domanto Sabonio vedamas „Indiana Pacers“ (13-18) klubas vėl sugrįžo į pergalių kelią. Netikėtą lyderį atradusi Indianapolio komanda namuose 122:113 (32:29, 38:35, 33:27, 19:22) įveikė „Detroit Pistons“ (4-23).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis žaidė 31 minutę ir įmetė 12 taškų (5/8 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Šiame mače lietuvis ne kartą komentatorius stebino puikiais perdavimais, kokiais kadaise NBA aikštelėse išsiskirdavo ir jo tėvas.

Visgi D.Sabonis dar trečiajame kėlinyje gavo ketvirtą pražangą ir tai stipriai apribojo aukštaūgio minutes lemiamoje mačo atkarpoje.

Nors D.Sabonis buvo gana kuklus, o Malcolmas Brogdonas nežaidė dėl Achilo sausgyslės skausmų, „Pacers“ šiame mače atrado naują lyderį ir juo tapo Carisas LeVertas, pelnęs 31 tašką.

„Pistons“ yra pati prasčiausia Rytų konferencijos komanda ir pralaimėjo jau 13 kartą iš eilės.

„Pacers“ po dviejų patirtų pralaimėjimų vėl sugrįžo į pergalių kelią ir Rytuose yra trylikta.

Šiame mače „Pacers“ vertėsi be koronaviruso kamuojamo vyriausiojo trenerio Ricko Carlisle'o. Jį pakeitė asistentas Lloydas Pierce'as.

„Pacers“: Carisas LeVertas 31, Justinas Holiday 17, Mylesas Turneris 16, Chrisas Duarte 15 (9 atk. kam.), Domantas Sabonis 12 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeremy Lambas 11.

„Pistons“: Saddiqas Bey 28 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Cade'as Cunninghamas 19, Frankas Jacksonas 18, Hamidou Diallo 12, Sabenas Lee 11, Trey Lylesas 10.