Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 16

Ant NBA parketo – kuklus J.Valančiūnas ir antras „Pelicans“ pralaimėjimas iš eilės

Jonas Valančiūnas neblizgėjo, o NBA Vakarų konferencijoje pirmaujantis "New Orleans Pelicans (18-10) klubas patyrė antrą nesėkmę iš eilės, 129:132 (25:27, 37:31, 33:33, 28:32, 6:9) po pratęsimo svečiuose nusileidęs "Utah Jazz" ekipai (17-14).
 Jonas Valančiūnas ir Walkeris Kessleris
Jonas Valančiūnas ir Walkeris Kessleris / „Scanpix“ nuotr.

Vidurio puolės iš Lietuvos žaidė 26 minutes, per kurias surinko 6 taškus (3/6 dvitaškių), sugriebė 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 3 kartus.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę „Jazz“ suomis Lauri Markannenas tritaškiu išvedė „Jazz“ į priekį, bet likus 2,9 sekundėms pratęsimą tokios pačios vertės metimu išplėšė Trey Murphy.

Pratęsime pradžioje Jordanas Clarksonas užbaigė dvi pirmas atakas ir pranašumą įgiję „Jazz“ iniciatyvos neišleido iki pat jo pabaigos.

J.Clarksonas įmetė 39 taškus ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, L.Markannenas pridėjo 31 tašką.

„Pelicans“ gretose su 31 tašku rezultatyviausiai žaidė Zionas Williamsonas.

„Pelicans“ Vakarų konferencijoje iš pirmos vietos nukrito į antrąją, užleisdama viršūnę „Memphis Grizzlies“, o Jutos komanda rikiuojasi aštunta.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 31 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), CJ McCollumas 28, Naji Marshallas 13, Larry Nance 13 (9 atk. kam.), Trey Murphy 12, Herbertas Jonesas 12.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 39 (8 atk. kam.), Lauri Markkanenas 31, Malikas Beasley 17, Kelly Olynykas 14, Walkeris Kessleras 11 (8 atk. kam.).