Ir vasarą naujienų netrūksta. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Antras toks istorijoje: Domantas Sabonis sužibo 55 metus neregėtais skaičiais

Domantas Sabonis su „Sacramento Kings“ (43-31) komanda šventė pergalę – namuose 127:106 (27:23, 29:29, 39:25, 32:29) palaužė „Utah Jazz“ (29-46) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 34 minutes pelnė 17 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 4 kamuolius, blokavo metimą bei 3 kartus prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje „Kings“ pelnė 18 taškų daugiau nei varžovai.

D.Saboniui tai buvo jau 57 iš eilės dvigubas dublis – centras iš Lietuvos toliau didina rekordinį skaičių NBA istorijoje.

Beje, šiame sezone lietuvis jau yra atkovojęs 1000 kamuolių ir atlikęs 600 rezultatyvių perdavimų – tai anksčiau yra pavykę padaryti tik legendiniam Wiltui Chamberlainui 1967-68 metų sezone.

„Scanpix“/AP nuotr./Wiltas Chamberlainas

Rezultatyviau už Domantą nugalėtojų komandoje žaidė 25 taškus surinkęs Keeganas Murray, po 24 pridėjo Harrisonas Barnesas ir 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs De'Aaronas Foxas.

H.Barnesas buvo kertinis žaidėjas trečiajame kėlinyje – jame surinko net 16 taškų, o „Kings“ ketvirtį laimėjo 39:25 bei nurūko į priekį.

„Žinojome, kad įvairiai rotuosime sudėtimi. Treneris pasakė, kad visi turi žalią šviesą, kad galime mesti ir turime būti agresyvūs. Bandžiau mėtyti su pasitikėjimu“, – teigė H.Barnesas.

„Kings“ padėti šiose rungtynėse negalėjo Kevinas Huerteris, Malikas Monkas, Trey Lylesas.

Sakramento krepšininkai toliau aktyviai kaunasi dėl septintosios vietos Vakarų konferencijoje, o štai iki šeštosios pozicijos, leidžiančios išvengti įkrintamųjų etapo, „Kings“ trūksta dviejų pergalių.

„Jazz“ komandai tai buvo jau devintasis iš eilės pralaimėjimas, pastarąjį kartą išvykoje Jutos krepšininkai laimėjo dar sausio 27-ąją.

Kitas rungtynes „Kings“ žais antradienį, kuomet namuose priims „Los Angeles Clippers“.

„Kings“: K.Murray 25, D.Foxas (12 rez. perd.) ir H.Barnesas po 24, D.Sabonis 17 (11 atk. kam.), T.Lylesas 11.

„Jazz“: B.Sensabaugh ir C.Sextonas po 22, T.Hendricksas ir K.George'as po 18.

Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Užsisakykite
15min naujienlaiškius