2021 12 14

Apdovanojimas įkvėpė: D.Sabonis surengė žvėrišką pasirodymą prieš NBA favoritus

Geriausio Rytų konferencijos krepšininko apdovanojimą atsiėmęs Domantas Sabonis toliau demonstruoja savo jėgą NBA aikštelėse. Lietuvis surengė dar vieną fantastišką pasirodymą, tačiau jo vedamas „Indiana Pacers“ (12-17) klubas po labai dramatiškos kovos namuose 100:102 (29:25, 26:22, 29:33, 16:22) krito prieš šio sezono favoritę „Golden State Warriors“ (22-5).
Stephenas Curry ir Domantas Sabonis
Stephenas Curry ir Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis vėl buvo ypač ryškus – žaidė 36 minutes ir pelnė 30 taškų (12/16 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/10 baudų), atkovojo 11 bei perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, sykį suklydo ir du kartus prasižengė.

Ricko Carlisle'o auklėtiniai žaidė solidų mačą ir likus pusantros minutės po Domo taiklaus metimo pirmavo 5 taškais. Atrodė, jog pergalė ranka pasiekiama, tačiau tuomet darbo ėmėsi „Warriors“ mažylis Stephenas Curry.

Lygos žvaigždė surinko penkis taškus iš eilės ir prasidėjus paskutinei minutei švieslentė jau rodė gražius skaičius 100:100.

Tuomet Malcolmas Brogdonas ir tas pats S.Curry apsikeitė netaikliais tolimais metimais, bet po pastarojo nepataikymo Kevonas Looney pataisė kamuolį ir likus 13 sek. „Warriors“ išsiveržė į priekį.

Šeimininkai dar galėjo atsigriebti, bet Carisas LeVertas padarė klaidą ir Indianapolio komanda dramatiškai pralaimėjo.

„Taip pralaimėti yra ypač apmaudu, nes jautėme, kad turime šansą ir laikome rungtynes savo rankose. Bet tada Stephenas pataikė pora gerų metimų, o galiausiai ir neatkovojome kamuolio, kuris mums kainavo pergalę“, – po mačo nusivylimo neslėpė D.Sabonis.

San Fransisko komandą į priekį vedęs S.Curry šiame mače pataikė penkis tritaškius. Dabar jis tik vienu tritaškiu atsilieka nuo Ray Alleno, kuris NBA lygoje yra įmetęs 2973 tolimus metimus.

Iš viso S.Curry per 35 minutes pelnė 26 taškus.

Šis pralaimėjimas nutraukė trijų „Pacers“ pergalių atkarpą. Rytų konferencijoje D.Sabonio komanda žengia trylikta.

„Warriors“ Vakarų konferencijoje nusileidžia tik „Phoenix Suns“ ekipai.

„Pacers“: Domantas Sabonis 30 (11 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 23, Carisas LeVertas 19, Oshae Brissettas 8.

„Warriors“: Stephenas Curry 26, Andrew Wigginsas ir Draymondas Greenas po 15, Kevonas Looney 14, Otto Porteris 10.