2022 04 11

Arnoldas Kulboka gavo antrą šansą NBA lygoje

Paskutinėse NBA reguliariojo sezono rungtynėse antrą šansą šį sezoną gavo Arnoldas Kulboka.
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvio atstovaujama „Charlotte Hornets“ (43-39) ekipa namuose 124:108 (32:29, 24:25, 33:28, 35:26) patiesė „Washington Wizards“ (35-47) ir pergalinga nata užbaigė reguliarųjį sezoną.

Komandos strategas Jamesas Borrego epizodiškai leido pasireikšti ir A.Kulbokai.

Jis ant parketo praleido 2 minutes ir 35 sekundes, per kurias prametė vieną tritaškį ir vieną kartą prasižengė.

Antrą kartą ant parketo NBA lygoje žengęs lietuvis nesugebėjo atsidaryti taškų sąskaitos – pirmąsyk gruodį aikštėje pasirodęs A.Kulboka tąsyk per beveik 3 minutes taip pat nepasižymėjo.

Pirmąjį sezoną už Atlanto praleidęs 24-erių puolėjas daugiau laiko buvo G lygos komandoje „Greensboro Swarm“.

„Hornets“ Rytų konferencijoje užėmė 10 vietą ir tęs kovas įkrintamosiose varžybose, kur „širšių“ lauks akistata su „vanagais“ – „Atlanta Hawks“ krepšininkais.

Pergalės atveju, „Hornets“ žaistų prieš „Brooklyn Nets“ ir „Cleveland Cavaliers“ poroje pralaimėjusią komandą, o jei laimėtų ir dar vieną mačą, patektų į atkrintamąsias, kur jų lauktų Rytų konferencijos nugalėtojų „Miami Heat“ krepšininkų iššūkis.