2018 11 03

Baudomis taškus rinkęs D.Sabonis padėjo „Pacers“ laimėti dramą Čikagoje

Domanto Sabonio atstovaujamas „Indiana Pacers“ (6-3) turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau vis tiek laimėjo principinį mūšį prieš kitą Rytų konferencijos ekipą „Chicago Bulls“ (2-7). Svečiuose žaidę Nate'o McMillano auklėtiniai pasiekė dramatišką pergalę – 107:105 (22:37, 38:21, 27:22, 20:25).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai ryškiai dominavo ant parketo ir prasidėjus antram kėliniui netgi turėjo 18 taškų persvarą (42:24).

Visgi po to „Pacers“ pradėjo tiestis ir po truputį situaciją gerinti.

Prieš pat pertrauką Bojanas Bogdanovičius pataikė iš toli ir rezultatas tapo lygus (53:53), o dar po akimirkos Victoras Oladipo rezultatą ir persvėrė.

Antroje rungtynių pusėje virė kur kas atkaklesnė kova, bet vakaras priklausė svečiams.

Likus 18,5 sek. Darrenas Collisonas pataikė lemiamą metimą ir Indianapolio ekipa išsivežė pergalę.

„Bulls“ dar turėjo galimybę išsigelbėti, bet nepataikė tritaškio, o paskutines šeimininkų viltis sugniuždė bloką A.Blakeney išrašęs Mylesas Turneris.

Šiame mače jis blokavo net šešis varžovų metimus ir pasiekė savo karjeros NBA rekordą.

Nuo suolelio kilęs Domantas aikštėje praleido 21 minutę, per kurią pelnė 9 taškus (1/4 dvitaškių, 7/8 baudų) , atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Lietuvis taip pat vieną kamuolį perėmė, vieną blokavo bei padarė vieną klaidą.

D.Saboniui esant aikštėje „Pacers“ praleido 4 taškais daugiau nei įmetė.

„Bulls“: Antonio Blakeney 22, Zachas LaVine'as 20, Justinas Holiday 19, Jabari Parkeris ir Wendellis Carteris po 11.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (14 atk. kam.), Mylesas Turneris 18, Darrenas Collisonas 14, Tyreke Evansas 13.