2022 01 27

Be D.Sabonio žaidusi „Pacers“ gynyboje buvo bejėgė: praleido 158 taškus

Domantas Sabonis vis dar nerungtyniavo dėl traumos, trūko ir kitų „Indiana Pacers“ (17-32) lyderių, o štai „Charlotte Hornets“ (27-22) smaginosi oponentų tvirtovėje – laimėjo net 158:126 (33:36, 38:34, 42:24, 45:32).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Net 24 tritaškius metimus pataikė Šarlotės krepšininkai ir pagerino klubo rezultatyvumo rekordą. „Hornets“ dabar yra rezultatyviausia NBA šio sezono komanda.

„Šiandien lyg pavyko pagauti tą žaidimą trečiajame kėlinyje ir atgal nebesidairėme, – sakė Kelly Oubre, pagerinęs karjeros rezultatyvumo rekordą ir suvertęs 39 taškus. – Niekas iš mūsų šiandien nežaidė dėl skaičių. Tiesiog žaidėme kietai.“

Bet skaičiai vis tiek buvo įspūdingi. LaMelo Ballas surinko ketvirtą trigubą dublį šiame sezone – 29 taškai, 13 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

Iš viso net keturi „Hornets“ krepšininkai viršijo 20 pelnytų taškų ribą. Šia pergale Šarlotės ekipai pavyko nutraukti dviejų iš eilės pralaimėjimų duobelę.

„Pacers“ žaidė be trijų starto penketo žaidėjų D.Sabonio, Myleso Turnerio ir Malcolmo Brogdono. Indianapolio komanda krito trečią sykį paeiliui bei septintą per paskutines devynerias rungtynes.

Skaičiuojant tik rungtynes be pratęsimų, rezultatyviausias „Hornets“ mačas buvo sužaistas 1993-siais, kai į „Los Angeles Lakers“ krepšį pavyko sumesti 141 tašką.

„Pacers“: G.Bitadze ir I.Jacksonas po 17, T.Craigas ir L.Stephensonas po 14, C.Duarte ir D.Washingtonas po 11, J.Holiday ir C.LeVertas po 10.

„Hornets“: K.Oubre 39, L.Ballas 29 (13 rez. perd., 10 atk. kam.), M.Bridgesas 22, T.Rozieras 20, J.Bouknightas 13, C.Martinas 11.