Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 22

Be J.Valančiūno rungtyniavusi „Grizzlies“ pratęsė „Kings“ komandos vargus

Jonas Valančiūnas dėl dešinės pėdos skausmų aikštelėje nepasirodė, tačiau ir be pagrindinio vidurio puolėjo rungtyniavusi „Memphis Grizzlies“ (11-19) ekipa namuose 119:115 (23:21, 37:29, 31:28, 28:37) įveikė „Sacramento Kings“ (12-17)

JV trauma nėra rimta, tačiau antrą dieną iš eilės žaidusi „Grizzlies“ saugumo sumetimais nusprendė lietuvį pailsinti.

Jo vietą startiniame penkete užėmė Solomonas Hillas (9 tšk.), o į vidurio puolėjo poziciją pastumtas buvo Jarenas Jacksonas, pelnęs 18 taškų.

Antrajame kėlinyje apčiuopiamą pranašumą susikūrę aikštės šeimininkai likus keturiomis minutėms iki rungtynių pabaigos pirmavo 14 taškų (108:94), tačiau galutinio taško mače nepadėjo ir privalėjo kaip reikiant paplušėti.

Po De'Arono Foxo tritaškio likus mažiau nei minutei ekipas skyrė jau tik penki taškai (107:112), tačiau kitoje atakoje dvitaškį pelnęs Ja Morantas įtvirtino savo komandos pergalę.

Naudingiausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Jae Crowderis, surinkęs dvigubą dublį – 17 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ komandoje žibėjo Harrisonas Barnesas, įsūdęs keturis tolimus taiklius metimus ir surinkęs 25 taškus. „Karaliams“ iš Sakramento tai buvo ketvirtoji nesėkmė per pastaruosius penkis susitikimus.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 18, Jae Crowderis 17, Dillonas Brooksas 16, Ja Morantas ir Graysonas Allenas po 13.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 25, De'Aaronas Foxas 22, Richaunas Holmesas 18 (12 atk. kam.), Nemanja Bjelica 15.

Sakramento klubas Vakaruose išlieka devintas, Memfio – dvyliktas.