2021 11 11

Be „Karaliaus“ – pergalė pratęsimo dramoje: „Lakers“ nukovė „Heat“ ekipą

„Los Angeles Lakers“ (6-5) ekipa namuose išgyveno pratęsimo dramą ir 120:117 (28:25, 27:32, 27:29, 30:26, 8:5) nugalėjo „Miami Heat“ komandą (7-3).
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / „Scanpix“ nuotr.

Pratęsime likus žaisti 23 sek., „Heat“ sumažino atsilikimą iki dviejų taškų po Bamo Adebayo tritaškio – 117:119.

Tuomet Carmelo Anthony stojo prie baudų metimo linijos ir pataikė kartą (120:117) bei paliko 6,5 sek. varžovams. Tylerio Herro metimas nebuvo taiklus, bet taisykles pažeidė Russellas Westbrookas.

Dewayne'as Dedmonas nepataikė abiejų baudų, Avery Bradley atsikovojo kamuolį ir rungtynės baigėsi.

Malikas Monkas pelnė 27 taškus nugalėtojams ir pagerino savo sezono rekordą.

R.Westbrookas finišavo su jau 187uoju karjeros trigubu dubliu savo sąskaitoje: 25 taškai, 14 rezultatyvių perdavimų ir 12 atkovotų kamuolių. Tiesa, gynėjas suklydo 8 kartus ir prametė lemiamą metimą ketvirtajame kėlinyje.

LeBronas Jamesas vis dar nežaidžia „Lakers“ komandoje, o be savo lyderio Los Andželo vyrai turi pergalių ir nesėkmių santykį 2-2.

Ketvirtajame kėlinyje „Heat“ persvara siekė ir devynis taškus, tačiau galiausiai komandoms teko žaisti papildomą laiką, per kurį pranašumą įrodė šeimininkai.

B.Adebayo pralaimėjusiems pelnė 28 taškus, tačiau mačo nebaigė dėl išnaudoto pražangų limito, Kyle'as Lowry surinko 18 taškų ir išdalino 11 rezultatyvių perdavimų.

Majamio komanda sunkiausiais momentais vertėsi be Jimmy Butlerio, kuris pasisuko koją pirmoje rungtynių pusėje.

„Lakers“: M.Monkas 27, R.Westbrookas 25 (12 atk. kam., 14 rez. perd.), A.Davisas 24 (13 atk. kam.), A.Bradley 17, C.Anthony ir W.Ellingtonas po 12.

„Heat“: B.Adebayo 28 (atk. kam.), T.Herro 27, K.Lowry 18 (11 rez. perd.), D.Robinsonas 12, P.J.Tuckeris 10.