2021 11 05

Be LeBrono likusiems „Lakers“ – dar vienas autsaiderių antausis

„Oklahoma City Thunder“ (2-6) klubas iki šios nakties turėjo vieną blogiausių rezultatų NBA lygoje. Tačiau prieš „Los Angeles Lakers“ (5-4) jis žaidžia bene geriausiai iš visų NBA ekipų.
Russellas Westbrookas
Russellas Westbrookas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Thunder“ jau antrą kartą nugalėjo vienus NBA favoritų – 107:104 (21:25, 27:27, 24:28, 35:24).

„Lakers“ vertėsi be pilvo traumą patyrusio LeBrono Jameso, bet ir be jo antrajame kėlinyje sugebėjo susikurti solidžią 19 taškų persvarą (44:25).

Visgi Shai Gilgeous-Alexanderio vedami „Thunder“ dar antrajame ketvirtyje nukirpo „Lakers“ persvarą iki 4 taškų (48:52), o trečiajame kėlinyje išlygino rezultatą (68:68).

Los Andželo arenos šeimininkai dar buvo nutolę ir po trijų kėlinių pirmavo 80:72, bet paskutinėje rungtynių atkarpoje dominavo svečiai.

Kenricho Williamso dėjimas juos išvedė į priekį po ilgos pertraukos (85:84), o lemiamu metu, „Lakers“ atsiliekant 101:103, svarbiausią klaidą rungtynėse padarė Russellas Westbrookas. Dar vieną šansą „Lakers“ gavo paskutinėmis sekundėmis, bet R.Westbrookui tritaškiu nepavyko sunaikinti 3 taškų varžovų persvaros ir „Thunder“ triumfavo.

Tik antrą kartą šį sezoną laimėję „Thunder“ abi pergales iškovojo prieš „Lakers“. Savo ruožtu Kalifornijos komanda patyrė nesėkmę po keturių pergalių iš eilės.

Į pergalę Oklahomos komandą vedė 28 taškus sumetęs S.Gilgeousas-Alexanderis. Jo sąskaitoje 28 taškai (5/10 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), iš kurių 11 – ketvirtajame kėlinyje, ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Lakers“: Anthony Davisas 29 (11/19 dvit., 18 atk. kam., 5 rez. perd.), Russellas Westbrookas 27 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Carmelo Anthony 21 (5/10 trit., 6 atk. kam.).

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 28 (6 rez. perd.), Luguentzas Dortas 17 (3/11 trit.), Darius Bazley ir Ty Jerome'as po 14, Kenrichas Williamsas 13 (8 atk. kam.), Derrickas Favorsas 10 (11 atk. kam.).