2021 12 31

Bostone kritusi „Suns“ liko per žingsnį nuo M.Jordano kariaunos pasiekimo

Priešpaskutinėse šių metų NBA rungtynėse „Boston Celtics“ (17-19) klubas namuose 123:110 (32:20, 35:21, 33:36, 23:33) įveikė vienus iš lygos lyderių „Phoenix Suns“ (27-8).
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Nors Bostono komanda šiame mače vertėsi tik aštuoniais žaidėjais, jų pranašumas nekėlė klausimų.

Įtikinamą persvarą šeimininkai įgijo dar iki pertraukos, o vienu metu antrajame kėlinyje pirmavo net 30 taškų – 67:37.

Finikso komandai šis pralaimėjimas buvo ypač apmaudus ir dėl to, jog ji liko per žingsnį nuo istorinio pasiekimo.

Per 2021-uosius kalendorinius metus Arizonos ekipa iškovojo 88 pergales ir tai yra vos viena mažiau nuo „Chicago Bulls“ pasiekimo, kurį Michaelo Jordano kariauna užfiksavo 1996-aisiais.

„Celtics“ ekipa nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją.

„Celtics“: Jaylenas Brownas (11 atk. kam.) ir Marcusas Smartas (9 atk. kam.) – po 24, Joshas Richardsonas 19, Romeo Langfordas 16, Grantas Williamsas 15, Paytonas Pritchardas 11, Robertas Williamsas 10 (11 atk. kam., 10 rez. per.).

„Suns“: Devinas Bookeris 22, Cameronas Johnsonas 20, Jalenas Smithas 19, Chrisas Paulas 14 (8 rez. per.), Mikalas Bridgesas 10.