2019 05 04

Bostone – legaliai nesulaikomas Giannis Antetokounmpo ir „Bucks“ triumfas

Po nesėkmingų pirmųjų Rytų konferencijos pusfinalio rungtynių atsigavusi „Milwaukee Bucks“ komanda dar kartą nukovė „Boston Celtics“ ir jau pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2-1.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.

Mačas Bostone baigėsi „Bucks“ pergale 123:116 (25:30, 30:26, 40:31, 28:29).

Tradiciškai į priekį Milvokio komandą tempė Giannis Antetokounmpo, pelnęs 32 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių.

Khrisas Middletonas pridėjo 20 taškų.

„Celtics“ visaip bandė stabdyti G.Antetokounmpo, bet nuolat pažeidinėjo taisykles. Graikas metė 13 metimų iš žaidimo ir net 16 taškų surinko nuo baudų metimo linijos.

Iš viso šiose rungtynėse buvo sušvilptos 53 pražangos. 39 iš jų – antroje susitikimo dalyje.

„Aš tiesiog toliau būsiu agresyvus. To iš manęs reikia mano komandos draugams. Jei turiu žaisti iki galo, aš tą ir darysiu“, – sakė G.Antetokounmpo.

Kyrie Irvingas pralaimėjusiems pelnė 29 taškus, Jasonas Tatumas – 20 taškų.

Per didžiąją pertrauką Bostono komanda pirmavo tašku, bet trečiąjį kėlinį pralaimėjo 40:31, o ketvirtajame kėlinyje „Bucks“ pranašumas buvo pasiekęs ir 17 taškų ribą.

Ketvirtosios serijos rungtynės pirmadienį vyks Bostone.

„Celtics“: K.Irvingas 29, J.Tatumas 20 (11 atk. kam.), J.Brownas 18, A.Horfordas 17, M.Morrisas 16.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 32 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), G.Hillas 21, K.Middletonas 20, P.Connaughtonas 14.