2020 12 26

Bruklinas toliau pučia raumenis: užfiksavo seniai neregėtą pasiekimą

NBA sezono starte ir toliau galingą žaidimą demonstruoja „Brooklyn Nets“ (2-0) ekipa, 123:95 (26:22, 25:32, 35:23, 37:18) svečiuose nokautavusi vieną Rytų konferencijos lyderių „Boston Celtics“ (1-1).
Kyrie Irvingas
Kyrie Irvingas / „Scanpix“ nuotr.

Bruklino komanda geriau pradėjo mačą ir pirmavo visą pirmą kėlinį. Antrojo viduryje „Celtics“ buvo trumpam pavykę perimti iniciatyvą ir jie turėjo trapų penkių taškų pranašumą, tačiau po didžiosios pertraukos „Nets“ tvirtai kontroliavo rungtynes, o mačo pabaigoje skirtumas tapo rekordinis (29 taškai).

Steve'o Nasho auklėtiniai savo ambicijas pademonstravo jau antrame mače iš eilės. Priminsime, kad sezono starte Bruklino komanda nepaliko vilčių „Golden State Warriors“ ekipai ir tapo pirmuoju NBA klubu nuo 2008-ųjų, kuris sezoną pradėjo dviem pergalėmis didesniu nei 20 taškų skirtumu. Prieš dvylika metų tokį pasiekimą užfiksavo „Los Angeles Lakers“.

Šeimininkams neįmenama mįsle tapo „Nets“ lyderiai Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas.

Rezultatyviausiai svečių ekipoje žaidęs K.Irvingas pasiekė naują „Nets“ klubo Kalėdų rungtynių rekordą – 37 taškai. Jam puikiai talkinęs K.Durantas mačą baigė su 29 taškais.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 27 (8 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 20 (8 atk. kam.), Marcusas Smartas 13 (6 rez. perd.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 37 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Durantas 29, Carisas LeVertas 10.