2022 04 01

Brukline – Giannio Antetokounmpo šou ir istorinis vakaras „Bucks“ klube

Giannis Antetokounmpo tritaškiu metimu sukūrė istorinį momentą „Milwaukee Bucks“ (48-28) klubui, tačiau laiko švęsti aplenkus Kareemą Abdul-Jabbarą nebuvo.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.

„Kai visa tai baigsis, galėsime kalbėti, tačiau dabar nėra laiko, – sakė graikas. – Reikia padaryti tam tikrus dalykus.“

Tritaškiu metimu G.Antetokounmpo išplėšė pratęsimą, o paskutinėmis sekundėmis jame sumetė baudų metimus ir atnešė savo komandai pergalę.

„Bucks“ po įtemptos kovos 120:119 (23:30, 33:30, 31:26, 23:24, 10:9) nugalėjo „Brooklyn Nets“ (40-37).

Nugalėtojams G.Antetokounmpo surinko net 44 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir išdalino 6 perdavimus, Jrue Holiday pridėjo 19 taškų, Khrisas Middletonas – 16, tačiau buvo išvytas iš aikštės trečiajame kėlinyje

Pralaimėjusiems Kevinas Durantas surinko 26 taškus ir atliko 11 perdavimų, bet prametė tritaškį, kuris galėjo būti pergalingas.

Į šias rungtynes Giannis žengė 39 taškais atsilikdamas nuo K.Abdul-Jabbaro, kuris buvo surinkęs 14 211, vilkėdamas „Bucks“ aprangą. Galiausiai graikas aplenkė legendą, likus žaisti 18 sekundžių rungtynėse.

„Nets“: K.Durantas 26 (11 rez. perd.), K.Irvingas 25, B.Brownas 23, S.Curry 16, N.Claxtonas 11.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 44 (14 atk. kam., 6 rez. perd.), J.Holiday 19 (8 atk. kam., 6 per. kam.), K.Middletonas 16, W.Mathewsas ir P.Connaughtonas po 11.