2021 04 30

„Bucks“ vargai: Giannio trauma ir 50 taškų suvertęs „Rockets“ jaunuolis

Giannis Antetokounmpo patyrė traumą rungtynių pradžioje, Kevinas Porteris suvertė pusšimtį taškų, o „Houston Rockets“ ekipa (16-47) namuose 143:136 (29:38, 36:35, 39:25, 39:38) nugalėjo „Milwaukee Bucks“ (38-24).
Kevinas Porteris
Kevinas Porteris / „Scanpix“ nuotr.

„Raketų“ lyderiu tapęs K.Porteris suvertė iš viso net 50 taškų ir net 20-čia pagerino savo ankstesnį karjeros rekordą, pasiektą dar praėjusį sezoną.

Pirmoje rungtynių pusėje jis surinko 32 taškus, 17 – ketvirtajame kėlinyje, o „raketos“ nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Po to, kai pamačiau, kad krenta tritaškiai, supratau, kad vakaras bus ypatingas. Viskas priklausė nuo manęs. Tiesiog buvau agresyvus, buvo geros rungtynės“, – sakė K.Porteris.

G.Antetokounmpo sužaidė vos 46 sekundes pirmajame kėlinyje ir patyrė traumą, kai užlipo ant Kelly Olynyko kojos.

Graikas susižeidė čiurną, kurios traumą neseniai išsigydė. Puolėjas išėjo į rūbinę, vėliau grįžo ant suolo, tačiau nuo jo taip ir nepakilo.

Pirmoje rungtynių pusėje „Bucks“ turėjo ir 17 taškų persvarą, tačiau net 25 taiklūs tritaškiai iš 46 (54 proc. taiklumas) padėjo laimėti rungtynes.

K.Porteris dar atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Christianas Woodas pridėjo 31 tašką nugalėtojams, K.Olynykas surinko 24 taškus ir sugriebė 13 kamuolių.

K.Porteris teigė, kad tai pirmos jo 50-ties taškų rungtynės nuo ketvirtos klasės, jis tapo jauniausiu 50 taškų ir bent 10 rezultatyvių perdavimų dublį užfiksavusiu krepšininku NBA istorijoje.

Prieš 21-ąjį gimtadienį 50 taškų yra pelnę dar trys žaidėjai: LeBronas Jamesas, Brandonas Jenningsas ir Devinas Bookeris.

„Rockets“: K.Porteris 50 (11 rez. perd.), C.Woodas 31, K.Olynykas 24 (13 atk. kam.), D.J.Wilsonas 15 (12 atk. kam.), J.Tate'as 12.

„Bucks“: K.Middletonas 33, B.Forbesas 30, J.Holiday 29 (10 rez. perd.), B.Lopezas 15, B.Portisas 10.