2022 01 18

„Bulls“ – duobėje: A.Karnišovo komanda vėl buvo triuškinama

Įspūdingai metų sandūroje rungtyniavę „Chicago Bulls“ (27-15) krepšininkai pateko į duobę. Artūro Karnišovo vadovaujama komanda pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės.
Ja Morantas
Ja Morantas / „Scanpix“ nuotr.

„Buliai“ svečiuose 106:119 (20:20, 25:38, 27:34, 34:27) nusileido „Memphis Grizzlies“ (31-15) ekipai.

Čikagos komanda varžovus į priekį paleido antrajame ketvirtyje, kurio metu spurtavę „grizliai“ atitrūko 56:40.

Trečiajame kėlinyje Memfio pranašumas tapo dar labiau įtikinantis – „Grizzlies“ persvara išaugo net iki 23 taškų (90:67).

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje intrigos nebuvo. Šeimininkai vienu metu pirmavo net 28 taškais (102:74), o „Bulls“ skirtumą sumažino tik susitikimo pabaigoje.

Tai jau ketvirtas iš eilės „Bulls“ pralaimėjimas, o trys iš jų patirti neturint didesnių šansų laimėti. Prieš tai Čikagos komanda beviltiškai nusileido „Brooklyn Nets“ (112:138) ir „Golden State Warriors“ (96:138) komandoms.

Taip pat „Bulls“ suklupo prieš „Boston Celtics“ (112:114).

Nepaisant nesėkmių serijos, čikagiečiai išlieka Rytų konferencijos viršūnėje. „Miami Heat“ (28-16) turi daugiau pergalių, bet yra žaidę dvejomis rungtynėmis daugiau, tad jų pergalių ir pralaimėjimų procentas prastesnis už „bulių“. Tiek pat pergalių, kiek „Bulls“, turi ir „Nets“ (27-16), „Cleveland Cavaliers“ (27-18) ir „Milwaukee Bucks“ (27-19), bet šių komandų sąskaitose – daugiau pralaimėjimų.

12 kartą per pastarąsias 13 rungtynių laimėję „Grizzlies“ yra treti Vakarų konferencijoje.

„Grizzlies“: Ja Morantas ir Desmondas Bane'as po 25, Brandonas Clarke'as 15 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 14 (5 blk.), Tyusas Jonesas 11 (8 rez. perd.), De'Anthony Meltonas 10.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 24 (10/23 dvit.), Coby White'as 16, Ayo Dosunmu 15 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 5 per. kam.), Troy Brownas 14, Mattas Thomasas 13, Malcolmas Hillas 12 (8 atk. kam.).