2019 12 30

Buvęs žalgirietis sužaidė karjeros rungtynes NBA lygoje

Trejus metus Kauno „Žalgiriui“ priklausęs ir 2016-2017 m. sezone reprezentacinei Kauno komandai atstovavęs Isaiah Hartensteinas puikiai pasinaudojo jam suteiktu šansu NBA lygoje. Vokietis besiilsint ryškiausioms „Houston Rockets“ (22-11) žvaigždėms sužaidė geriausią karjeros susitikimą, bet „raketų“ tai neišgelbėjo – jos išvykoje 112:127 (37:36, 27:28, 29:22, 19:41) krito prieš „New Orleans Pelicans“ (11-23).

Hjustono klubas šiame mače vertėsi be Jameso Hardeno, Russello Westbrooko ir Clinto Capelos, o vietą startiniame penkete gavęs I.Hartensteinas pateisino vyr. trenerio Mike'o D'Antoni pasitikėjimą.

21-erių vokietis per 34 minutes pelnė 19 taškų (9/11 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Iki tol antrą sezoną trunkančioje karjeroje I.Hartensteinas nė sykio nebuvo pelnęs dviženklio taškų skaičiaus – jo karjeros rekordas siekė 9 taškus.

Po sėkmingiausių karjeros rungtynių vokiečio sezono rodikliai pakilo iki 4 taškų ir 3,9 atkovoto kamuolio per susitikimą.

„Rockets“ po trijų kėlinių šiame susitikime dar pirmavo (93:86), bet lemiamas ketvirtis šiai komandai susiklostė tiesiog košmariškai.

„Pelicans“ nesužaidus nė trijų minučių po keturių įsiaudrinusio E'Twauno Moore'o tritaškių iš eilės išsiveržė į priekį (98:96), o sėkmingą atkarpą tęsė ir toliau – iš viso šeimininkai spurtavo 18:1 ir pirmavo 104:96.

„Rockets“ dar bandė taisyti situaciją, bet paskutinėmis minutėmis po tritaškį pataikė Lonzo Ballas ir Brandonas Ingramas, o rungtynių baigtis tapo aiški „pelikanams“ susikrovus 17 taškų pranašumą.

Puikiai šios rungtynės susiklostė ir rezultatyviausią sezono mačą sužaidusiam L.Ballui. Garsiosios šeimynėlės atstovas pelnė 27 taškus (3/8 dvit., 7/12 trit.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. 7 pataikyti tolimi metimai yra naujas jo karjeros rekordas, o iki rezultatyvumo rekordo Lonzo pritrūko vos 2 taškų.

„Pelicans“: Lonzo Ballas (7/12 trit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Brandonas Ingramas (10/17 metimai, 6 atk. kam.) po 27, Jrue Holiday (4/9 trit.) ir E'Twaunas Moore'as (5/9 trit.) po 25, Derrickas Favorsas 12 (16 atk. kam.).

„Rockets“: Danuelis House'as 22 (10/18 metimai, 6 atk. kam.), Ericas Gordonas 20 (4/7 trit.), Isaiah Hartensteinas 19 (9/11 dvit., 9 atk. kam.), Chrisas Clemonsas 16 (4/11 trit., 9 rez. perd.), Benas McLemore'as 12 (6 atk. kam.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant