2019 12 07

Carmelo ir LeBrono akistatoje – sunki trauma, išvarytas treneris ir „Lakers“ pergalė

Du geri bičiuliai Carmelo Anthony ir LeBronas Jameas vėl susitiko NBA aikštelėje, tačiau pergale šeštadienį įvykusiose rungtynėse džiaugėsi būtent pastarojo atstovaujama „Los Angeles Lakers“ ekipa. Vakarų konferencijos lyderiai iš Portlando išsiveža pergalę rezultatu 136:113 (39:34, 38:28, 33:31, 26:20).
Carmelo Anthony
Carmelo Anthony / „Scanpix“/AP nuotr.

Antrajame kėlinyje dviženklę persvarą susikrovę svečiai iš Los Andželo greitai nurūko į priekį ir pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Lakers“ likusioje mačo dalyje nuolatos laikėsi per saugų atstumą, kurį jiems užtikrino Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas.

A.Davisas pelnė 39 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o taip pat puikiai dirbo gynyboje – dukart „apvogė“ varžovus ir 3 kartus blokavo metimus.

L.Jamesas buvo netoli trigubo dublio – pelnė 31 tašką, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje emocingai sureagavęs į užfiksuotą pražangą Kentui Bazemore'ui pirmą kartą karjeroje dar nesibaigus laikui į rūbinę patraukė „Trail Blazers“ ekipos vairininkas Terry Stottsas, kuriam buvo skirtos dvi techninės pražangos.

Deja, tačiau trenerio išvarymas nebuvo pats blogiausias incidentas, atsitikęs aikštės šeimininkams. Dar pirmajame kėlinyje traumą patyrė svarbus startinio penketuko žaidėjas Rodney Hoodas.

Kaip vėliau paaiškėjo, snaiperiui trūko achilo sausgyslė, o tai reiškia tik viena – R.Hoodo sezonas yra baigtas.

Portlando ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir klubo lyderis Damianas Lillardas, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 29, Hasaanas Whiteside'as 17 (10 atk. kam.), Carmelo Anthony (4/13 met., 3 per. kam.) ir CJ McCollumas po 15.

„Lakers“: Anthony Davisas 39, LeBronas Jamesas 31, Kyle'as Kuzma 15, JaVale'as McGee 13.