2020 02 06 /07:41

Čempionų tvirtovėje „Pacers“ neišgelbėjo net D.Sabonio trigubas dublis

Domantas Sabonis ir toliau demonstruoja žvėrišką statistiką, bet šį kartą „Indiana Pacers“ (31-20) patyrė labai apmaudžią nesėkmę, svečiuose 118:119 (20:30, 43:18, 23:34, 32:37) nusileidusi NBA čempionų titulą ginančiam „Toronto Raptors“ (37-14) klubui.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nate'as McMillanas lietuviu pasitikėjo labiausiai iš savo visų krepšininkų ir laikė jį ant parketo 38 minutes, per kurias Domas atsidėkojo ypač naudingu žaidimu.

Vidurio puolėjas pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 5 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tai buvo trečiasis D.Sabonio trigubas dublis per devynerias pastarąsias rungtynes.

Kai ketvirto kėlinio metu aikštėje pasirodęs lietuvis inicijavo svečių spurtą ir „Pacers“ įgijo dviženklę persvarą, atrodė, kad pergalė yra ranka pasiekiama.

Visgi per paskutines pustrečios minutės „Raptors“ sugebėjo įmesti 11 taškų ir išplėšti pergalę, o lemiamą tritaškį per D.Sabonio rankas pataikė rezultatyviausią šio sezono mačą sužaidęs Serge'as Ibaka.

Indianapolio ekipa dar turėjo šansą išsigelbėti, bet paskutinis Victoro Oladipo bandymas tikslo nepasiekė.

Jis šias rungtynes pirmą kartą pradėjo starto sudėtyje.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 32 (10 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge'as Ibaka 30, Pascalis Siakamas 25 (9 atk. kam.), Terence'as Davisas 11, Fredas VanVleetas 10 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24, Justinas Holiday 22, Dougas McDermottas 19, Domantas Sabonis 15 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Victoras Oladipo 13.