2015 12 19

Čikagoje – net keturi pratęsimai ir 291 pelnytas taškas

Įspūdingą trilerį NBA žiūrovai išvydo penktadienio vakarą Čikagoje, kur vietos „Chicago Bulls“ (15/9) po keturių pratęsimų krito prieš principinį savo varžovą „Detroit Pistons“ (16/12) – 144:147 (27:30, 25:25, 25:19, 28:31, 11:11, 7:7, 4:4, 17:20).
Andre Drummondas ir Stansa Van Gundy
Andre Drummondas ir Stansa Van Gundy / „Scanpix“/AP nuotr.

Svečius į priekį ir vėl vedė dar vienas puikias rungtynes sužaidęs Andre Drummondas – 33 taškai ir 21 atkovotas kamuolys.

Įdomu, kad trečiajame pratęsime abi ekipos sukrapštė vos 8 taškus, tuo tarpu paskutiniajame, nulėmusią svečių pergalę – net 37.

„Bulls“ turėjo neblogą progą iškovoti pergalę jau per pagrindinį laiką, tačiau rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Derickas Rose'as paskutinio metimo nepataikė. Iš viso jis šiame mače surinko 34 taškus.

Čikagos klubas per savo istoriją keturis pratęsimus žaidė tik kartą – 1984-aisiais, tuo tarpu „Pistons“ ekipai toks iššūkis buvo pirmas.

„Bulls“: Jimmy Butleris 43 taškai (13/24 dvit., 1/4 trit., 14/16 baud., 8 atk. kam.), Derrickas Rose‘as 34, Pau Gasolis 30 (15 atk. kam.), Tajus Gibonas 14 (8 atk. kam.).

„Pistons“: Andre Drummondas 33 (14/25 dvit., 5/10 baud., 21 atk. kam.), Reggie Jacksonas 31 (13 rez. perd.), Marcusas Morrisas 20, Ersanas Ilyasova 18 (9 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope 17, Stanley Johnsonas 16.