Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 15

D.Lillardas nustelbė blogiausias sezono rungtynes sužaidusį L.Dončičių

Luka Dončičius sužaidė blankiausias sezono rungtynes, o „Dallas Mavericks“ (24-20) rezultatu 119:136 (30:31, 26:40, 34:35, 29:30) išvykoje nusileido „Portland Trail Blazers“ (20-22) ekipai.
Damianas Lillardas ir Luka Dončičius
Damianas Lillardas ir Luka Dončičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nerezultatyviausiai šį sezoną žaidusį L.Dončičių Jasonas Kiddas išėmė iš aiktės likus septynioms minutėms ir į žaidimą daugiau negrąžino.

Per 36 minutes slovėnas pelnė 15 taškų (7/14 dvit., 0/5 trit., 1/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai tik trečias kartas šį sezoną, kai Luka rungtynes baigė nepataikęs nė vieno tritaškio.

„Mavericks“ pralaimėjo penktas rungtynes iš eilės, kuriose rezultatyviausias komandos žaidėjas buvo ne L.Dončičius.

Iš viso „Mavericks“ šį sezoną laimėjo tik 1 rungtynes iš 10-ies, kuriose rezultatyviausias komandos žaidėjas buvo ne Luka (1-9).

AFP/„Scanpix“ nuotr./Damianas Lillardas ir Luka Dončičius

„Blazers“ ekipai Damianas Lillardas per 29 minutes pelnė 36 taškus (7/9 dvit., 4/11 trit., 10/10 baud.), taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Blazers“ nutraukė penkių pralaimėjimų seriją. „Jausmas puikus. Tai tarsi virvės traukimas – visi traukia į tą pačią pusę, bet prireikia laiko, kol pavyksta atrasti bendrą ritmą“, – po rungtynių kalbėjo D.Lillardas.

Beje, ketvirtajame kėlinyje D.Lillardas ir L.Dončičius apsižodžiavo, kai slovėnas alkūne, panašu, specialiai kiek sudavė „Blazers“ lyderiui.

„Trail Blazers“: Damianas Lillaras 36, Jusufas Nurkičius 22 (11 atk. kam.), Anfernee Simonsas 21, Jerami Grantas 16.

„Mavericks“: Spenceris Dinwiddie 25, Reggie Bullockas 24, Lukas Dončičius 15.