2021 06 02

D.Lillardas surengė įspūdingą spektaklį, bet „Blazers“ nuskendo po dviejų pratęsimų

Damianas Lillardas sužaidė dar vieną fenomenalų mačą, bet nuostabaus jo pasirodymo neužteko, kad „Portland Trail Blazers“ sugebėtų laimėti gyvybiškai svarbią Vakarų konferencijos ketvirtfinalio akistatą. Namuose žaidę „Denver Nuggets“ laimėjo taškų lenktynes 147:140 (38:25, 27:37, 27:32, 29:27, 14:14, 12:5) ir atsidūrė per žingsnį nuo kito etapo.
Damianas Lillardas
Damianas Lillardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių Kolorado komanda dabar pirmauja 3-2. Šeštosios serijos rungtynės ketvirtadienį 23 val. vyks Portlande.

Mačo paskutinės sekundės iš tiesų priminė trilerį. Likus 12,4 sek. Monte Morrisas sumetė baudas ir „Nuggets“ suteikė trijų taškų pranašumą, bet D.Lillardas pataikė tritaškį (121:121) ir išplėšė pratęsimą.

Jame iniciatyva ir vėl priklausė šeimininkams, tačiau D.Lillardas ir vėl likus 6,4 sek paleido tritaškį bei pasiuntė komanda į dar vieną papildomą penkių minučių atkarpą.

Antrajame pratęsime intrigos jau buvo mažiau. „Nuggets“ išsaugojo daugiau jėgų ir laimėjo labai svarbų mūšį.

Pratęsimuose D.Lillardas pelnė 17 iš 19 „Blazers“ taškų, tačiau tai nebuvo pergalinga taktika. Iš viso snaiperis mačą baigė su 55 taškais ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Denverio komandą vėl į priekį vedė Nikola Jokičius, per 46 minutes pelnęs 38 taškus (11/22 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Monte Morrisas 28, Michaelas Porteris 26 (12 atk. kam.), Austinas Riversas 18, Aaronas Gordonas 14 (10 atk. kam.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 55 (10 rez. perd., 3 blok.), Robertas Covingtonas 19 (11 atk. kam.), CJ McCollumas 18, Normanas Powellas ir Jusufas Nurkičius (11 atk. kam., 6 kld.) po 13.