2019 04 06

D.Motiejūnas debiutavo „Spurs“ gretose, bet žaidė nedaug

Donatas Motiejūnas debiutavo „San Antonio Spurs“ (46-34) gretose. „Spurs“ Vašingtone 129:112 (37:32, 40:26, 28:30, 24:24) nugalėjo „Washington Wizards“ (32-48), o lietuvis į aikštę buvo mestas, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški.
Pirmosios D.Motiejūno rungtynės „Spurs“ gretose
Pirmosios D.Motiejūno rungtynės „Spurs“ gretose / „Scanpix“ nuotr.

D.Motiejūnas žaidė vos 4,5 minutės ir pelnė 2 taškus, pataikydamas 1 dvitaškį iš 4. Taip pat puolime atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, kartą prasižengė ir kartą suklydo.

Lietuvis, pakeitęs Derricką White'ą, aikštėje pasirodė ketvirto kėlinio pabaigoje ir žaidė iki finalinio švilpuko.

„Spurs“ tuomet turėjo 23 taškų persvarą, o atkarpą su D-Mo aikštėje svečiai pralaimėjo 6 taškais.

Aikštėje praleidęs vos pusę minutės D.Motiejūnas blokavo Bobby Portiso metimą. Savo pirmąjį metimą paleido pro šalį, o po varžovų krepšiu nusiėmęs kamuolį iškart užsidirbo pražangą puolime.

D.Motiejūnas prametė dar vieną „puskablį“, o trečią jo bandymą pasižymėti blokavo Devinas Robinsonas.

Galiausiai, likus 16 sekundžių, D.Motiejūnas atidarė savo taškų sąskaitą „Spurs“ komandoje, pelnydamas ir paskutiniuosius rungtynių taškus. „Spurs“ naujokas įkirto į baudos aikštelę ir laiku gavęs perdavimą iš komandos draugo pataikė iš po krepšio.

„Scanpix“ nuotr./Pirmosios D.Motiejūno rungtynės „Spurs“ gretose

„Mums tai puiki pergalė, ypač turint omeny, kad žaidėme išvykoje. Mums jos reikėjo. Šiemet nesame geri išvykose“, – po mačo kalbėjo Rudy Gay, „Spurs“ žaidėjas.

„Spurs“ per pirmuosius du kėlinius iš žaidimo atakavo 67 proc. taiklumu ir įpusėjus mačui pirmavo 77:58. Galiausiai „Wizards“ ekipą įveikė šeštą kartą per paskutinius septynis tarpusavio susitikimus.

„Šiuo metu jie kitame lygyje nei mes. Mes turime padirbėti – niekas nuo to neišsisuks“, – konstatavo „Wizards“ strategas Scottas Brooksas.

„Wizards“: Bradley Bealas 25, Thomas Bryantas 19, Bobby Portisas 16, Jeffas Greenas 14.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 24, Rudy Gay 18, Patty Millsas ir Brynas Forbesas po 17, DeMaras DeRozanas 16.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant