2019 04 20

D.Sabonio atkrintamųjų rekordas negelbėjo, „Pacers“ – ant bedugnės krašto

Domantas Sabonis sužaidė vienas geriausių rungtynių per savo NBA atkrintamųjų istoriją, tačiau tai „Indiana Pacers“ ekipos negelbėjo. Indianapolio komanda pralaimėjo ir trečiąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes „Boston Celtics“ ekipai 96:104 (28:41, 33:18, 12:21, 23:24), o tai reiškia, kad serijoje iki keturių pergalių jau atsiliekama 0-3.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Serija persikėlė į Indianapolio „Bankers Life Fieldhouse“, bet vaizdas aikštėje nepasikeitė.

„Celtics“ nuo pat pirmųjų minučių puikiai atakavo ir tvirtai perėmė iniciatyvą. Šeimininkų žaidimas pagerėjo antrajame kėlinyje, kai iniciatyvos ėmėsi puikiai kamuolius skirstęs D.Sabonis.

Po kelių aštrių lietuvio perdavimų „Pacers“ sugebėjo atsitiesti, panaikinti penkiolikos taškų deficitą ir grąžinti intrigą, bet antroje rungtynių pusėje vėl dominavo Bostonas.

D.Sabonis šiame blankiame „Pacers“ paveiksle buvo gana pastebimas. Jis aikštėje praleido 25 minutes, per kurias surinko 12 taškų (2/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po kartą blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį ir suklydo.

6 rezultatyvūs perdavimai – geriausias Domanto rezultatas NBA atkrintamųjų istorijoje.

Šioje serijoje lietuvis renka 6,7 taško ir atkovoja po 7 kamuolius.

„Scanpix“ nuotr./Domantas Sabonis

Dabar Indianos ekipa yra priremta prie sienos. Per visą NBA istoriją dar nebuvo atvejo, kad klubas išsigelbėtų atkrintamosiose, pralaimėjęs pirmus tris serijos susitikimus.

Šį sezoną „Celtics“ laimėjo jau šeštą tarpusavio dvikovą iš eilės.

Ketvirtosios serijos rungtynės vėl bus žaidžiamos Indianoje.

„Pacers“: Tyreke‘as Evansas 19, Bojanas Bogdanovičius 15, Mylesas Turneris 13, Domantas Sabonis 12, Thaddeusas Youngas (9 atk. kam., 3 per. kam.) ir Wesley Matthewsas po 11, Darrenas Collisonas 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 23, Kyrie Irvingas 19 (10 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 18, Alas Horfordas 16, Marcusas Morrisas 11.