2021 11 11

D.Sabonio dominavimo po krepšiu nepakako: „Nuggets“ stipresni ir be N.Jokičiaus

Domantas Sabonis karaliavo po krepšiu, tačiau to nepakako – „Indiana Pacers“ (4-8) išvykoje 98:101 (20:23, 24:21, 21:25, 33:32) krito prieš „Denver Nuggets“, kuriai negalėjo padėti diskvalifikuotas Nikola Jokičius.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/12 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovojo net 19 kamuolių.

Taip pat lietuvis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Kai D.Sabonis buvo aikštėje, „Pacers“ pelnė 1 tašku mažiau nei oponentai.

Už centrą iš Lietuvos Indianapolio komandos gretose rezultatyvesnis buvo 25 taškus pelnęs Malcolmas Brogdonas.

Nugalėtojams Willas Bartonas pelnė net 30 taškų – tai jo sezono rekordas. Zake'as Nnaji pridėjo 19 taškų prie ketvirtosios iš eilės „Nuggets“ pergalės.

Praėjusio sezono MVP N.Jokičius šias rungtynes buvo priverstas praleisti dėl diskvalifikacijos, gautos po mačo pirmadienį, kuomet iš nugaros smogė Markieffui Morrisui.

Rungtynėse „Pacers“ buvo iki pat mačo pabaigos, o Jeremy Lambo tritaškis, galėjęs išlyginti rezultatą ir išplėšti pratęsimą, buvo netikslus.

Indianapolio ekipai padėti dėl nugaros skausmų negalėjo Carisas LeVertas.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais ketvirtadienį prieš „Utah Jazz“.

„Nuggets“: W.Bartonas 30, J.Greenas ir B.Hylandas po 12, M.Morrisas 10.

„Pacers“: M.Brogdonas 25, D.Sabonis 20 (19 atk. kam.), T.J.McConnellas 16 (9 rez. perd.), M.Turneris 13.