2022 02 25

D.Sabonis buvo neįtikėtinas, bet Sakramente pergalę šventė N.Jokičius

Domantas Sabonis pasirodė nuostabiai pirmosiose rungtynėse po „All Star“ savaitgalio pertraukos, tačiau „Sacramento Kings“ (22-39) namuose 110:128 (25:35, 33:28, 29:29, 23:36) krito prieš „Denver Nuggets“ (34-25).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis buvo tiesiog nuostabus. Jis per 37 minutes surinko dvigubą dublį – pelnė 33 taškus (13/20 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovojo 14 kamuolių.

Taip pat lietuvis atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 ir prarado 4 kamuolius, blokavo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Kai Domantas buvo aikštėje, varžovai pelnė 8 taškais daugiau nei „Kings“.

Tai buvo rezultatyviausios D.Sabonio rungtynės naujoje komandoje nuo vasario 8-sios, kai jis buvo iškeistas.

Europietis į priekį vedė ir nugalėtojus – Nikola Jokičius pelnė 25 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Willas Bartonas surinko 31 tašką ir pagerino savo sezono rezultatyvumo rekordą. Jis pataikė tris tolimus metimus ir dabar tereikia penkių, kad pagerintų J.R.Smitho rekordą (768) Denverio klube.

Tai buvo ketvirta iš eilės „Nuggets“ pergalė, „Kings“ pralaimėjo ketvirtą kartą per paskutines šešerias rungtynes.

Šios komandos dar kartą tarpusavyje susitiks jau šeštadienį, tik ne Sakramente, o Denveryje.

„Kings“: D.Sabonis 33 (14 atk. kam., 5 rez. perd.), D.Foxas 20, H.Barnesas 14, J.Lambas 11.

„Nuggets“: W.Bartonas 31, N.Jokičius 25 (12 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam.), M.Morrisas 19, A.Gordonas ir Ja.Greenas po 12.