2023 04 06

D.Sabonis surinko trigubą dublį, bet Dalaso ir L.Dončičiaus vilčių nesutrupino

Domantas Sabonis surengė dar vieną fantastišką pasirodymą, tačiau jo vedamas „Sacramento Kings“ (48-32) svečiuose 119:123 (27:28, 44:32, 21:32, 27:31) kapituliavo prieš „Dallas Mavericks“ (38-42).
Domantas Sabonis ir Luka Dončičius
Domantas Sabonis ir Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ši pergalė leido „Mavs“ išlaikyti galvą virš vandens. Dalaso komanda dabar susilygino su dešimtąją vietą Vakarų konferencijoje užimančiu „Oklahoma City Thunder“ klubu ir dar nepraranda vilčių pratęsti kovą įkrintamosiose.

Abiem komandoms liko sužaisti po du mačus.

D.Sabonis per 34 minutes surinko 19 taškų (7/10 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/6 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, padarė 3 klaidas ir surinko 4 pražangas.

Tai buvo jau keturioliktas D.Sabonio trigubas dublis šį sezoną bei antras iš eilės.

Rungtynių likimas sprendėsi pačioje pabaigoje, kai du tritaškius iš eilės paleidęs Kyrie Irvingas leido šeimininkams įgyti keturių taškų pranašumą (120:114).

Dalaso komandai K.Irvingas pelnė 31 tašką, iš kurių 25 – antroje mačo dalyje.

Luka Dončičius pridėjo 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Sakramento komanda Vakaruose yra trečia ir yra užsitikrinusi vietą atkrintamosiose.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 31 (8 rez. perd.), Luka Dončičius 29 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Timas Hardaway 24, Christianas Woodas 14, Joshua Greenas 10 (9 atk. kam.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 28, Domantas Sabonis 19 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 16, Kevinas Huerteris 14, Malikas Monkas 13, Keeganas Murray 11 (9 atk. kam.).